حمله شدید امیر قلعه نویی به فردوسی پور

امیر قلعه نویی معتقد است بازیکنان ایرانی خارج از ایران توسط برادر فردوسی پور کشف، در برنامه ۹۰ بزرگ می شوند و به تیم ملی می رسند و از این راه او دلالی می کند. او که قبلا در جمعی خصوصی این حرف ها را زده، دیروز در کنفرانس مطبوعاتی علنی اش کرد. قلعه نویی […]

امیر قلعه نویی معتقد است بازیکنان ایرانی خارج از ایران توسط برادر فردوسی پور کشف، در برنامه ۹۰ بزرگ می شوند و به تیم ملی می رسند و از این راه او دلالی می کند. او که قبلا در جمعی خصوصی این حرف ها را زده، دیروز در کنفرانس مطبوعاتی علنی اش کرد.

قلعه نویی در دفاع از حضور پسرش در تمرینات استقلال گفت: «اینکه امیر قلعه‌نویی از این آقایان بازیکن نمی‌گیرد و برادری ندارد که کارهای بازیکنان دو رگه را انجام دهد باید به او حمله شود؟ فردوسی پور عواملی دارد و خودش مظلوم‌نمایی می‌کند و هر کسی را دلش بخواهد مطرح می‌کند. عادل فردوسی‌پور دنبال آن داستان‌ها است ولی خوب است من هم در زندگی آقایان دخالت کنم؟ اینها پروژه‌سازی می‌کنند. من ۳۲ سال است در این فوتبال حضور دارم. این آقایان مظلوم‌نمایی می‌کنند و طوری به مردم نشان می‌دهند که آنها خیال کنند او چه آدم خوبی است.»

صحبت های رحمتی در برنامه ۹۰ که اشاره داشت به حضور فردوسی پور در آپارتمان کی روش، می تواند دلیلی باشد بر مدعای قلعه نویی.

نکته قابل ذکر در اینجا این است که قلعه نویی در ۳ مصاحبه اخیرش به مجری ۹۰ حمله کرده و در مصاحبه آخرش مستقیما در مورد تعطیلی نود و پیشرفت فوتبال حرف زده است: «فردوسی‌پور از من سوال چالشی می‌پرسد. من سکوت می‌کنم اما فردا یا پس‌فردا عواملش (اشاره به خبرنگار یک روزنامه خاص) باز هم این سوال‌ها را می‌پرسند. برخی آدم‌هایی که با فردوسی‌پور به فوتبال می‌روند همان‌ها حمله می‌کنند باز هم می‌گویم برخی‌ها به همه بر نخورد. فردوسی پور ابزار است که هم به جامعه و هم به فوتبال خیانت می‌کند. به خدا قسم اگر فوتبال ما ۹۰ نداشته باشد مثل کشتی از آسیا هم فراتر می‌رود.»

قلعه‌نویی همچنین تاکید کرد: «خوشحالم که زیر بار برخی و باز هم تاکید می‌کنم برخی قلم‌های آلوده نرفتم و دوستان هم می‌دانند که چند بار به من زنگ زدند که به برنامه‌شان بروم و گفته‌ام اگر قرار است بیایم در سال یک بار این کار را انجام می‌دهم. اصلا خواهش می‌کنم او نه تصویر من را نشان بدهد نه مطلبی از من پخش کند. ما نخواهیم فردوسی‌پور در ۹۰ ما را نشان بدهد، چکار کنیم؟ او هم به جامعه و هم به فوتبال خیانت می‌کند. زمان این مسئله را نشان می‌دهد. روزی در مورد یک فیلم صحبت کردم و حالا زمان گذشت و ثابت شد.»

۲۰ بهمن ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI