تجمع حامیان احمدی نژاد در مقابل ساختمان قوه قضائیه

به نوشته ظهور۱۲ به نقل ازافکاربرخی از حامیان محمود احمدی نژاد در اعتراض به بازداشت سعید مرتضوی که به گفته معاون اول رئیس‌جمهور هنوز سرپرست سازمان تامین اجتماعی است، در مقابل ساختمان قوه قضائیه تجمع کردند. گفته می‌شود این افراد حدود ۵۰ نفر هستند. شب گذشته سعید مرتضوی سرپرست سازمان تامین اجتماعی و دادستان عمومی […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل ازافکاربرخی از حامیان محمود احمدی نژاد در اعتراض به بازداشت سعید مرتضوی که به گفته معاون اول رئیس‌جمهور هنوز سرپرست سازمان تامین اجتماعی است، در مقابل ساختمان قوه قضائیه تجمع کردند.

گفته می‌شود این افراد حدود ۵۰ نفر هستند.

شب گذشته سعید مرتضوی سرپرست سازمان تامین اجتماعی و دادستان عمومی و انقلاب سابق تهران، توسط دادستانی تهران دستگیر و به زندان اوین تحویل داده شد.

برخی منابع بازداشت مرتضوی را به علت تصرف غیرقانونی در اموال دولتی در زمان تصدی ریاست سازمان تامین اجتماعی و نیز مفتوح بودن پرونده کهریزک می‌دانند.

پیش از این دیوان عدالت اداری و همچنین معاونت نظارت مجلس و برخی از نمایندگان مدیریت مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی را غیرقانونی و قابل پیگرد قضایی عنوان کرده بودند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای نیز در نشست خبری هفته گذشته خود عنوان کرده بود اسفندماه امسال دادگاه رسیدگی به پرونده کهریزک برگزار خواهد شد.

۱۷ بهمن ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI