آخرین اخبار از وضعیت مصدومیت علی کریمی

به نوشته ظهور۱۲به نقل ازافکارچشمه سری درباره علت عدم حضور علی کریمی در اردوی کرج افزود: از ابتدا هم قرار نبود علی کریمی در این اردو حضور یابد چون این اتفاق برنامه‌های پزشکی وی را عقب می‌انداخت و بازگشت کریمی به میادین را با تعویق روبرو می‌کرد. کریمی در شرایطی نبود که در تمرینات شرکت […]

به نوشته ظهور۱۲به نقل ازافکارچشمه سری درباره علت عدم حضور علی کریمی در اردوی کرج افزود: از ابتدا هم قرار نبود علی کریمی در این اردو حضور یابد چون این اتفاق برنامه‌های پزشکی وی را عقب می‌انداخت و بازگشت کریمی به میادین را با تعویق روبرو می‌کرد. کریمی در شرایطی نبود که در تمرینات شرکت کند، پس لازم دیدیم برنامه‌های درمانی وی در درفشی‌فر و کلینیک باشگاه پیگیری شود.

وی در ادامه به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: علی کریمی مثل هر بازیکن مصدوم دیگری دوست دارد زودتر تمرینات را شروع کند اما مثل همیشه برخورد کاملا حرفه‌ای نشان داد و برنامه تعیین شده از سوی کادر پزشکی، متخصصان ارتوپدی و فیزیوتراپ‌ها را دنبال می‌کند و همکاری فوق‌العاده‌ای هم دارد.

پزشک پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما در کلینیک باشگاه امکانات تخصصی و حرفه‌ای داریم که برای چنین مواقعی تهیه شده است و آقای میثم علیپور فیزیوتراپ تیم هم هر روز صبح زود به کلینیک می‌رود تا برنامه‌های کریمی و معدنچی را دنبال کند و پس از آن به اردو بر می‌گردد.

۱۶ بهمن ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI