پخش مستند جنجالی عاشورا ۸۸ از صدا و سیما

با نزدیک شدن به سالگرد خلق حماسه‌عظیم نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ توسط مردم ارزش مدار و ولایت محور ایران، که در برابر نه تنها عده‌ای فریب خورده داخلی بلکه در برابر تمام‌قد استکبار جهانی، اقداماتی مختلف از سوی نهادها و ارگانهای دست اندر کار برای گرامی داشت این روز عظیم را شاهد هستیم. به […]

با نزدیک شدن به سالگرد خلق حماسه‌عظیم نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ توسط مردم ارزش مدار و ولایت محور ایران، که در برابر نه تنها عده‌ای فریب خورده داخلی بلکه در برابر تمام‌قد استکبار جهانی، اقداماتی مختلف از سوی نهادها و ارگانهای دست اندر کار برای گرامی داشت این روز عظیم را شاهد هستیم.

به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران، فیلم تلویزیونی “ابابیل” به کارگردانی جواد مزد‌آبادی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی طی روزهای اخیر، مراحل پایانی خود را طی می‌کند تا برای نهم دی‌ماه بتواند جواز حضور در تلویزیون را کسب کند.

خبرها حاکی از این است که محور کلی داستان این فیلم، در مورد اغتشاشات و بی‌حرمتی جریان فتنه در عاشورای سال ۱۳۸۸ و ارتباط و هدایت آنها با عوامل خارج از کشور و در ادامه واکنش مردم نسبت به این اقدامات در حماسه نهم دی ماه است.

گفته می‌شود که رامین راستاد، علی اوسیوند و لیلا بلوکات، از بازیگران این فیلم به کارگردانی جواد مزد‌آبادی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی هستند، لازم به ذکر است که این فیلم به سفارش سیما فیلم در حال ساخت است که در حال حاضر، لوکیشن‌های پایانی آن در کشور امارات در حال فیلمبرداری است.

۳ دی ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI