تجاوز جنسی به یک دختر دانشجو + تصاویر

تظاهرات گسترده مردم هند در پایتخت این کشور به درگیری با پلیس انجامید. تظاهرات کنندگان به اقدام گروهی تبهکار به تجاوز جنسی به یک دختر دانشجو اعتراض دارند. تظاهرات روزهای اخیر در شهر دهلی، پایتخت هند، پس از آن آغاز شد که روز جمعه گذشته، گروهی تبهکار در یک اتوبوس در این شهر به یک […]

تظاهرات گسترده مردم هند در پایتخت این کشور به درگیری با پلیس انجامید. تظاهرات کنندگان به اقدام گروهی تبهکار به تجاوز جنسی به یک دختر دانشجو اعتراض دارند.

تظاهرات روزهای اخیر در شهر دهلی، پایتخت هند، پس از آن آغاز شد که روز جمعه گذشته، گروهی تبهکار در یک اتوبوس در این شهر به یک دختر تجاوز کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جوانان و دیگر قشرهای جامعه هند که در این سلسله تظاهرات شرکت می کنند، بر بازداشت و مجازات عاملان تجاوز جنسی به دانشجوی مزبور تاکید دارند.

این تظاهرات در دو روز گذشته با اقدام پلیس ضد شورش به جلوگیری از حرکت تظاهرات کنندگان به سمت محل اسکان نخست وزیر همراه شد و پلیس برای پراکنده کردن معترضان، از گاز اشک آور استفاده کرد.

امروز (یکشنبه، ۳ دی) این تظاهرات با خشونت بیشتری همراه بود. ضمن اینکه پلیس برخی از تظاهرات کنندگان را بازداشت کرد

۳ دی ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :مهران

باید کسی که تجاوز می کنه اعدام کرد خدا را شکر در ایران ما جنایتکاران به مجازات می رسن لعنت به انگلیس و آمریکا که می گن ما خلاف حقوق بشر هستیم آیا تجاوز حقوق بشره ؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :اکرمی

فقط میتونم بگم اللهم عجل لولیک الفرج بحق فرج

KHAMENEI KHAMENEI