دختری به عضویت تیم کشتی مردان در آمد + عکس - دانلود سخنرانی رائفی پور

دختری به عضویت تیم کشتی مردان در آمد + عکس

یک دختر دبیرستانی که “تیفانی گرو”نام دارد به تیم کشتی پسران مدرسه اش پیوسته است. او پس از گذراندن آزمایشات فیزیکی که بخشی از تست انتخاب اعضا بود موفق شد رضایت مقامات و مربی تیم را برای حضور در کنار مردان بدست آورد. به گزارش افکار نیوز به نقل از مگ فور، او میگوید : […]

یک دختر دبیرستانی که “تیفانی گرو”نام دارد به تیم کشتی پسران مدرسه اش پیوسته است. او پس از گذراندن آزمایشات فیزیکی که بخشی از تست انتخاب اعضا بود موفق شد رضایت مقامات و مربی تیم را برای حضور در کنار مردان بدست آورد.

به گزارش افکار نیوز به نقل از مگ فور، او میگوید : همه معتقدند که دخترها نباید در میدان کشتی حاضر شوند چراکه این یک ورزش خشن مردانه ست اما من اینجا هستم تا نشان دهم که آنها اشتباه میکنند. من همه تلاشم را خواهم کرد و از این کار لذت میبرم.

این دختر امریکایی اضافه میکند کشتی را از زمان کودکی آموخته است زیرا او اغلب در کنار پسرها بازی میکرد و به همین دلیل از نظر فیزیکی مثل یک مرد قدرتمند است.

وی به همراه دو دختر دیگر برای پیوستن به این تیم مورد آزمون قرار گرفتند که تنها او موفق شد همه موانع را کنار بگذارد.

آزمون سخت انتخاب شامل ۵۰۰ حرکت طناب ، دویدن یک مایل، دوباره ۴۰۰ طناب، دویدن یک مایل،۳۰۰ طناب، دویدن یک مایل دیگر بوده است که او توانست به خوبی از پس آن بر آید.

اگرچه تاکنون او موفق به پیروزی در هیچ میدانی نبوده است اما به گفته مربی اش روز به روز کارش بهتر شده و آینده درخشانی پیش رو دارد.

۱ دی ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI