کاهش 33درصدی نزاع و قتل با سلاح سرد

کاهش ۳۳درصدی نزاع و قتل با سلاح سرد

کاهش ۳۳درصدی نزاع و قتل با سلاح سرد فرمانده نیروی انتظامی گفت : نزاع و قتل های ناشی از حمل سلاح سرد در نیمه نخست امسال ۳۳ درصد کاهش یافته است . به گزارش واحد مرکزی خبر ، سردار احمدی مقدم همچنین از کاهش ۱۳۰۰ نفری شمار کشته ها در تصادفات جاده ای نیمه نخست […]

کاهش ۳۳درصدی نزاع و قتل با سلاح سرد

فرمانده نیروی انتظامی گفت : نزاع و قتل های ناشی از حمل سلاح سرد در نیمه نخست امسال ۳۳ درصد کاهش یافته است .

به گزارش واحد مرکزی خبر ، سردار احمدی مقدم همچنین از کاهش ۱۳۰۰ نفری شمار کشته ها در تصادفات جاده ای نیمه نخست امسال خبر داد و گفت : امیدواریم این روند تا پایان سال کمتر شود .

وی در ادامه با اعلام اینکه نیروی انتظامی در تامین امنیت ، یک نیروی به روز و کارآمد است گفت : این پویایی در حوزه های جدید متناسب با موضوع جرم و حوزه جغرافیایی تعریف شده است تا توان مقابله با تهدیدات جامعه به روز ارزیابی شود .

فرمانده نیروی انتظامی به موضوع جمع آوری تجهیزات دریافت امواج ماهواره ای در کشور نیز به عنوان مختل کننده امنیت اجتماعی جامعه اشاره کرد و گفت : امروز این ابزار غیرفرهنگی و غیر اخلاقی علاوه بر اینکه بنیان خانوادها را فاسد و الگوهای رفتاری را تغییر داده است در حوزه سیاسی نیز به پایگاه و اتاق عملیات علیه کشور با استفاده از سیاه نمایی و شایعه پراکنی و بر جیب زنی تبدیل شده است .

۷ مهر ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI