فرهادی مجیدی برای ثبت قرار با استقلال حاضر نشد - دانلود سخنرانی رائفی پور

فرهادی مجیدی برای ثبت قرار با استقلال حاضر نشد

ثبت قرارداد فرهادمجیدی با باشگاه استقلال که قرار بود،ساعت۴و۴دقیقه عصردیروز چهارشنبه در هیات فوتبال تهران انجام شود، به تعویق افتاد. فرهاد مجیدی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران دوشنبه شب بعد از نشست با مدیرعامل باشگاه استقلال موافقت خود را با بازگشت به این تیم اعلام کرد.بنابراعلام دست اندرکاران وپایگاه خبری باشگاه استقلال قرار بود […]

ثبت قرارداد فرهادمجیدی با باشگاه استقلال که قرار بود،ساعت۴و۴دقیقه عصردیروز چهارشنبه در هیات فوتبال تهران انجام شود، به تعویق افتاد.

فرهاد مجیدی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران دوشنبه شب بعد از نشست با مدیرعامل باشگاه استقلال موافقت خود را با بازگشت به این تیم اعلام کرد.بنابراعلام دست اندرکاران وپایگاه خبری باشگاه استقلال قرار بود قرارداداین بازیکن دیروز ساعت ۴ و ۴دقیقه عصربه نشانه ۴ برد پیاپی استقلال در دربی ثبت شود وعصر در تمرین دیروز این تیم هم شرکت کند،اما باشگاه استقلال اعلام کردکه برنامه به هم خورده است و این قرارداد در روزهای آینده ثبت می شود.

بعد از اعتراضهای چند لیدر منتسب به ناصر حجازی در شب حضور او در دفتر فتح الله زاده و اختلاف بین هواداران تیم استقلال و دو دستگی بین آنها ، گفته می شود که فرهاد مجیدی از حضور در استقلال منصرف شده است . گویا حرفهای غیر رسمی و شنیده هایی که در این چند روزه به گوش فرهادرسیده تردیدهای زیادی را برای او ایجاد کرده است . !
قرار است که فرهاد تصمیم نهایی خود را ظرف امروز و فردا به باشگاه استقلال اعلام کند .

باشگاه استقلال اعلام کرده است که مشکلی بین مجیدی و این باشگاه وجود نداردو وی طی روزهای آینده قرارداد خود را ثبت می کند.

۲۹ آذر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI