افزایش ۱۰درجه‌ای دما در شمال کشور/ برف و باران از پنج شنبه

سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای از افزایش ۱۰ درجه‌ای دمای استان‌های شمالی کشور خبر داد. به گزارش خبرآنلاین،در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه دمای هوا در نیمه شمالی کشور به ویژه سواحل دریای خزر بین ۵ تا ۱۰ درجه افزایش می یابد،در این مدت در استان‌های اردبیل، گیلان و مازندران سرعت وزش باد نیز افزایش […]

سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای از افزایش ۱۰ درجه‌ای دمای استان‌های شمالی کشور خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین،در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه دمای هوا در نیمه شمالی کشور به ویژه سواحل دریای خزر بین ۵ تا ۱۰ درجه افزایش می یابد،در این مدت در استان‌های اردبیل، گیلان و مازندران سرعت وزش باد نیز افزایش پیدا می‌کند.
همچنین با نزدیک شدن یک سامانه بارشی از اواخر چهارشنبه، وضع هوای استان‌های مختلف تحت تاثیر این سامانهقرار می‌گیرد. از روز پنج‌شنبه بارش باران و برف و وزش باد در استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام و خوزستان پیش‌بینی می‌شود و این شرایط در بعدازظهر استان‌های آذربایجان شرقی، زنجان، همدان، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه وبویراحمد را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.
روز جمعه بارش باران و برف و وزش باد در استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، آذربایجان شرقی، زنجان، همدان، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد، قزوین، البرز، تهران، اردبیل، گیلان، غرب اصفهان، مرکزی و قم. دراین روز بارش در استانهای چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و غرب خوزستان از شدت بیشتری برخوردار می‌شود.
همچنین در استانهای جنوبی بارش با رعدوبرق همراه است با عبور این سامانه دمای هوا نیز دراین استانها بین ۳ تا ۵ درجه کاهش پیدا می‌کند.

۲۸ آذر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI