تصادفات پی‌درپی در محور کرج-قزوین بر اثر مه غلیظ

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس،‌ سرهنگ مهماندار فرمانده پلیس راه کشور گفت: در شب گذشته از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱ شب ۳ فقره تصادف در باند شمالی محور کرج – قزوین رخ داد. وی افزود: در تصادف اول خودرو پراید با پژو ۴۰۵، در تصادف دوم دو دستگاه پژو ۴۰۵ و یک خودرو خاور بنز […]

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس،‌ سرهنگ مهماندار فرمانده پلیس راه کشور گفت: در شب گذشته از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱ شب ۳ فقره تصادف در باند شمالی محور کرج – قزوین رخ داد.

وی افزود: در تصادف اول خودرو پراید با پژو ۴۰۵، در تصادف دوم دو دستگاه پژو ۴۰۵ و یک خودرو خاور بنز و در تصادف بعدی برخورد کامیون بنز با پراید را شاهد بودیم.

مهماندار درباره علت وقوع این تصادفات گفت: علت مه غلیظ و عدم دید کافی به جلو و عدم کنترل در جاده لغزنده بوده که خوشبختانه هیچگونه جسارت جرحی و فوتی نداشتیم.

وی افزود: در همین محور در باند جنوبی شاهد یک فقره واژگونی تانکر سوخت بودیم که خوشبختانه تانکر خالی بوده و تصادف بین پراید، پیکان، پژو ۴۰۵ و ۲۰۶ نیز در همین باند رخ داد.

فرمانده پلیس راه کشور گفت: در همین استان باز شاهد واژگونی یک دستگاه اتوبوس اسکانیا بودیم که در این حادثه ۵ نفر از سرنشینان مجروح شدند و با بررسی‌های به عمل آمده بلافاصله دفترچه راننده اتوبوس باطل شد و طبیعتا این راننده دیگر اجازه رانندگی با وسایل حمل و نقل عمومی را نخواهد داشت.

۲۶ آذر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI