تعطیلی ادارات و مدارس استان بوشهر روز سه‌شنبه

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، فریدون حسنوند ظهر امروز در نشست هماهنگی تشییع پیکر پاک و مطهر شهدای گمنام گفت: پیکر مطهر ۶ شهید دوران ۸ سال دفاع مقدس فردا به استان بوشهر وارد می‌شود. حسنوند بیان کرد: شهدای گمنام ابتدا در بوشهر تشییع و سپس برای خاکسپاری به کنگان، عسلویه و جزیره فارسی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، فریدون حسنوند ظهر امروز در نشست هماهنگی تشییع پیکر پاک و مطهر شهدای گمنام گفت: پیکر مطهر ۶ شهید دوران ۸ سال دفاع مقدس فردا به استان بوشهر وارد می‌شود.

حسنوند بیان کرد: شهدای گمنام ابتدا در بوشهر تشییع و سپس برای خاکسپاری به کنگان، عسلویه و جزیره فارسی منتقل و در مراسم باشکوهی به خاک سپرده می‌شوند.

وی افزود: شهدای گمنام صبح روز دوشنبه از طریق فرودگاه بین‌المللی بوشهر وارد این استان شده و پس از استقبال رسمی مسئولان از شهدا به وسیله ۶ دستگاه آمبولانس به نقاط مختلف منتقل می‌شوند.

وی افزود: دوشنبه شب برنامه وداع با شهدا در حسینه عاشقان ثارالله توسط سپاه امام صادق (ع) با حضور مسئولان و مردم شهیدپرور برگزار می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه ۶ شهید گمنام صبح روز سه شنبه در مرکز استان تشییع می‌شوند، گفت: در این روز ادارات و دستگاه‌های دولتی و مراکز آموزشی و مدارس به استثنا بانک‌ها، آتش‌نشانی و مراکز درمانی و بیمارستان‌ها تعطیل خواهند بود.

حسنوند افزود: پس از انجام مراسم تشییع در مرکز استان صبح روز چهارشنبه ۲ شهید به منطقه پارس جنوبی عسلویه، ۲ شهید به کنگان و ۲ شهید به جزیره فارسی برای تشییع و خاکسپاری منتقل می‌شوند.

وی با تاکید بر اطلاع‌رسانی از سوی صدا و سیما، روابط عمومی‌ها و ادارات ذیربط گفت: نصب بنر در شهرها، پخش اطلاعیه و پیامک برای حضور پرشور و شعور مردم در مراسم تشییع ضروری است.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه عزت، آبرو و افتخار ایران اسلامی از برکت خون شهدا است گفت: افتخار می‌کنیم که خادم شهدا باشیم و با کمال افتخار این نوکری را انجام می‌دهیم.

حسنوند افزود: وقتی شهدای والامقام در جزیره فارسی تشییع و دفن می‌شوند سربلندی نظام اسلامی ایران را نوید می‌دهد و حضورشان در این جزیره نشانه استکبارستیزی رزمندگان و تشییع آنان در این منطقه پیام‌های بین المللی خواهد داشت.

وی ایستادگی، مقاومت، سربلندی، سربازی رهبر معظم انقلاب و ایثارگری در راه کشور و نظام را از دیگر پیام‌های تشییع شهدا در جزیره فارسی دانست.

۲۵ آذر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI