شکارچیان متخلف در رابر دستگیر شدند

شکارچیان متخلف در رابر دستگیر شدند

رابر – خبرگزاری مهر: رئیس اداره محیط زیست رابر با اشاره به غنای محیط زیست این شهرستان گفت: دو شکارچی غیر مجاز که اقدام به شکار کل وحشی کرده بودند در رابر دستگیر شدند. محمد منظری توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: شهرستان رابر یکی از متنوع ترین و خاص ترین ذخایر طبیعی گیاهان […]

رابر – خبرگزاری مهر: رئیس اداره محیط زیست رابر با اشاره به غنای محیط زیست این شهرستان گفت: دو شکارچی غیر مجاز که اقدام به شکار کل وحشی کرده بودند در رابر دستگیر شدند.

محمد منظری توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: شهرستان رابر یکی از متنوع ترین و خاص ترین ذخایر طبیعی گیاهان و حیوانات وحشی را در استان کرمان دارد و شرایط مطلوبی برای زندگی حیوانات وحشی به دلیل طبیعت مناسب به وجود آمده است.

وی افزود: باید تمام سعی و تلاش مردم و مسئولان شهرستان در راستای حفاظت از این ثروت خدادادی متمرکز شود و با حراست از آن شرایط را برای انتقال این ثروت به نسل بعد مهیا کنیم.

منظری توکلی طب روزهای اخیر دو متخلف اقدام به شکار یک راس کل وحشی کردند که در انتقال ان نا کام ماندند و به موقع دستگیر و اسلحه این افراد نیز کشف شد.

وی از تشکیل ۳۴ مورد پرونده تخلف در این زمینه شد و گفت: همکاری مردم و فرهنگ سازی در خصوص حفاظت از محیط زیست در اقشار مختلف ضروری است.

۲۵ آذر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI