شمار شهدای حادثه تروریستی سامرا به سه نفر رسید

بهشهر – خبرگزاری مهر: فرماندار بهشهر با تسلیت شهادت هموطنان بهشهری در حادثه تروریستی سامرا گفت: تعداد شهدای این حادثه تروریستی به سه نفر رسیده است. محمد رضا البرزی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد جزییات این حادثه تروریستی گفت: صبح دیروز یک فرد به صورت انتحاری به سمت زائران حمله کرده و تعدادی […]

بهشهر – خبرگزاری مهر: فرماندار بهشهر با تسلیت شهادت هموطنان بهشهری در حادثه تروریستی سامرا گفت: تعداد شهدای این حادثه تروریستی به سه نفر رسیده است.

محمد رضا البرزی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد جزییات این حادثه تروریستی گفت: صبح دیروز یک فرد به صورت انتحاری به سمت زائران حمله کرده و تعدادی از شهروندان بهشهری را به شهادت رسانده بود.

فرماندار بهشهر با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۹ نفر از ۴۱ زائر بهشهری در بیمارستانهای بغداد و سامرا تحت مداوا هستند، تصریح کرد: فرد دیگری از زائران به نام گوهر صدیق که حالش وخیم بوده عصر امروز به شهادت رسیده است.

البرزی با بیان اینکه اجساد شهدا در سردخانه بیمارستان سامرا نگهداری می شوند، یادآور شد: قرار است مراسم با شکوهی برای این شهدا در بهشهر برگزار شود.

وی اعلام داشت: اسامی زائران شهیده حادثه تروریستی صبح امروز سامرا خانمها نازدانه سعدی، ام لیلا کشاورزیان و گوهر صدیق است.

فرماندار بهشهر گفت: حال دو تن از زائران به نامهای قدم علی رمضانی و حمید رضا آقابراری وخیم گزارش شده است.

۲۴ آذر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI