۱۴هزار و ۷۵ واحد مسکن مهر خراسان رضوی با حضور رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود

مشهد – خبرگزاری مهر: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: ۱۴ هزار و ۷۵ واحد مسکن مهر و کنار گذر شمالی مشهد، فردا با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود. به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا قاسمی، بعدازظهر پنچشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۴ هزار و ۷۵ واحد مسکن مهر با اعتبار ۵ هزار […]

مشهد – خبرگزاری مهر: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: ۱۴ هزار و ۷۵ واحد مسکن مهر و کنار گذر شمالی مشهد، فردا با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا قاسمی، بعدازظهر پنچشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۴ هزار و ۷۵ واحد مسکن مهر با اعتبار ۵ هزار ۶۲۹ میلیارد ریال تکمیل شده و از مجموع واحدهای مسکن مهر قابل افتتاح ۸ هزار و ۹۸۶ واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزارنفر جمعیت افتتاح می شود.

وی ادامه داد: ۲ هزار و ۷۵۶ واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزارنفر جمعیت و ۲ هزار و ۳۳۳ واحد نیز در شهرهای جدید گلبهار و بینالود افتتاح خواهد شد.

وی از بهره برداری۳ بیمارستان در شهرستان های رشتخوار، فیض آباد و کلات خبر داد و افزود: این پروژه نیز با اعتبار ۵۳ میلیارد و ۵۱۸ میلیون ریال فردا با حضور رئیس جمهور افتتاح و به بهره برداری می رسد.

قاسمی اظهار داشت: کنارگذر شمالی مشهد نیز که در تسهیل عبور در مسیر ترانزیت جنوب و مرکز کشور به شمال شرق نقش مهمی دارد با اعتبار یک هزارو ۷۲۰ میلیارد ریال احداث شده با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.

وی از افتتاح ۱۲ پروژه اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان با اعتبار ۱۵ هزار و ۸۸۰ میلیون ریال خبر داد و گفت: دو پروژه اداره کل راه آهن خراسان رضوی نیز با اعتبار ۷۸ هزار و ۷۰۰ میلیون ریال بخش دیگری از پروژه‌هایی است که صبح فردا افتتاح می شود.

وی افزود: با اعتبار مجموع و دیگر پروژه های مهرماندگار وزارت راه و شهرسازی است که در این برنامه افتتاح خواهند شد.

مدیرکل راه وشهرسازی خراسان رضوی ادامه داد: ۴۸ کیلومتر راه روستایی با اعتبار ۱۱۹ میلیارد ریال، بهره برداری از قطعه اول بزرگراه ۶ بانده مشهد- گلبهار به طول ۱۰ کیلومتر و ۵ دستگاه پل عابر پیاده با اعتبار ۱۱۱ میلیارد ریال از دیگر پروژه هایی است که صبح فردا با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود.

۲۲ آذر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI