ابراهیمی با شکستن رکورد ملی طلایی شد

ابراهیمی با شکستن رکورد ملی طلایی شد

پریناز ابراهیمی نماینده کشورمان در ماده پرتاب چکش مسابقات غرب آسیا ضمن شکستن رکورد ملی ایران که در اختیار خود وی بود ایران را صاحب پنجمین مدال طلای خود کرد. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، در دومین روز از مسابقات دوومیدانی غرب آسیا، درخشش بانوان ایرانی ادامه یافت و […]

پریناز ابراهیمی نماینده کشورمان در ماده پرتاب چکش مسابقات غرب آسیا ضمن شکستن رکورد ملی ایران که در اختیار خود وی بود ایران را صاحب پنجمین مدال طلای خود کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، در دومین روز از مسابقات دوومیدانی غرب آسیا، درخشش بانوان ایرانی ادامه یافت و طی آن پریناز ابراهیمی با پرتابی به مسافت ۴۴ متر و ۶۴ سانتیمتر، رکورد ایران را حدود دو متر ارتقا بخشید.

رکورد پیشین وی ۴۲ متر و ۱۰ سانتی‌متر بود که در مسابقات مالزی بدست آمده بود. ورزشکار عراقی با ۳۷ متر و ۳۰ سانتیمتر دوم شد و مریم نوروزی با ۳۶ متر و ۷۸ سانتیمتر به مدال برنز رسید.

همچنین ابراهیم رحیمیان نماینده ایران در ماده پیاده‌روی ۲۰ کیلومتر موفق به کسب مدال نقره مسابقات غرب آسیا شد. در همین بخش دوندگان قطری به مدال طلا و برنز رسیدند. ضمن اینکه وحید سپاهی دیگر نماینده ایران در این ماده حذف شد.

مدال‌های کاروان ایران تا این لحظه به شرح ذیل است:
مدال طلا:
لیلا رجبی در پرتاب وزنه، جواهر زمانی در سه گام، سپیده توکلی در پرش ارتفاع، امینه ایری در پرتاب نیزه و پریناز ابراهیمی در پرتاب چکش

مدال نقره:
الناز کمپانی در ۱۰۰ بامانع، میلاد سیار در ۱۱۰ بامانع، سمانه کوه کن در سه گام، فرزانه فصیحی در ۱۰۰ متر، رضا قاسمی در ۱۰۰ متر، مهسا کارگر در پرش ارتفاع، ایوب آرخی در پرتاب نیزه، حسین کیهانی در ۱۵۰۰ متر و ابراهیم رحیمیان در پیاده‌روی

مدال برنز:
فاطمه خیاطی در پرتاب وزنه، امید تاجی در پرتاب نیزه، سحر ضیایی در پرتاب نیزه، علیرضا مهر صفوتی در پرتاب وزنه و مریم نوروزی پرتاب وزنه.

دومین دوره مسابقات دوومیدانی غرب آسیا از بیست و دوم تا بیست و پنجم آذرماه در ورزشگاه پلیس دبی برگزار می‌شود و تیم ملی دوومیدانی ایران با ۴۲ نماینده در این رقابت‌ها حضور دارد.

۲۲ آذر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI