احتمال اتمام مترو هشتگرد تا نیمه 92

احتمال اتمام مترو هشتگرد تا نیمه ۹۲

مدیر عامل شهر جدید هشتگرد با اعلام اینکه مترو هشتگرد در ۶ماهه ابتدای سال آینده به بهره برداری می رسد، گفت: ساکنان شهر تهران هم می توانند برای خرید مسکن مهر ویلایی در شهر جدید هشتگرد اقدام کنند. به گزارش خبرنگار مهر، احمد غلامی امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش مهر در خصوص […]

مدیر عامل شهر جدید هشتگرد با اعلام اینکه مترو هشتگرد در ۶ماهه ابتدای سال آینده به بهره برداری می رسد، گفت: ساکنان شهر تهران هم می توانند برای خرید مسکن مهر ویلایی در شهر جدید هشتگرد اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد غلامی امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش مهر در خصوص مترو هشتگرد اظهار داشت: در ابتدا قرار بود مترو هشتگرد از اتوبان کرج – قزوین عبور کند اما زمان آغاز عملیات اجرایی وجب به وجب این زمین معارض داشت و فقط کمتر از هزار متر در شهر جدید هشتگرد بدون معارض بود.

وی با اشاره به اینکه با کمک وزیر راه مشکل بیش از ۹۰ درصد معارضان مترو هشتگرد حل شده است، گفت: در زیر سازی مترو ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشتیم و پیمانکار روسازی هم تا هفته آینده تعیین تکلیف می شود.

مدیرعامل شهر جدید هشتگرد تصریح کرد: امیدواریم قبل از پایان ۶ ماه اول سال ۹۲ مترو هشتگرد به بهره برداری برسد.

غلامی در خصوص واحدهای مسکن مهر این شهر اظهار داشت: ۱۰هزار واحد آماده تحویل به متقاضیان واجد شرایط است و تاکنون نزدیک به ۵ هزار واحد به مردم تحویل داده شده است.

وی با بیان اینکه سفت کاری ۲۷ هزار واحد به پایان رسیده است، بیان کرد: با همکاری دستگاه های خدمات رسان تا پایان سال واحدها به متقاضیان تحویل داده می شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه برای واگذاری واحدها منتظر افتتاح رسمی نمی مانیم، گفت: موضوع افزایش قیمت مسکن مهر مشمول ۱۰تا ۱۲هزار واحد در مرحله نازک کاری می شود که هر متر مربع ۵ هزار تومان افزایش قیمت دارد.

وی افزود: بخش هایی از هزینه تمام شده مسکن مهر را بنا به تصویب کارگروه مسکن، شرکت عمران تقبل کرده تا به متقاضیان فشار زیادی نیاید.

مدیرعامل شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه خدمات زیربنایی ۱۰ هزار واحد تامین شده است، گفت: ما در شهر جدید هشتگرد مشکل زیادی در خصوص خدمات زیربنایی نداریم و این پروژه ها به سرعت در حال تکمیل است.

این مقام مسئول درخصوص مسکن مهر ویلایی شهر جدید هشتگرد بیان کرد: ۵ هزار واحد سهمیه برای مسکن مهر ویلایی در شهر جدید هشتگرد وجود دارد که تاکنون ساخت ۷۰۰ واحد را شروع کردیم و استقبال کم نظیری هم از سوی مردم انجام شد.

غلامی با بیان اینکه مردم شهر تهران هم می توانند مسکن مهر ویلایی را در هشتگرد خریداری کنند، اظهارداشت: این واحدها به مساحت ۱۰۰متر و در سه طبقه با بالکن ۲۰ تا ۳۰ متری ساخته می شود و هزینه نهایی آن ۶۰ میلیون تومان است که ۲۵ میلیون تومان آن به صورت وام پرداخت می شود، ضمن آنکه مسکن مهر ویلایی پروژه خودمالکی است و زمین متعلق به مالکین می شود.

۲۲ آذر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI