“ایکر کاسیاس” علاقمند است در لیگ آمریکا بازی کند

دروازه بان تیم فوتبال رئال مادرید علاقمند است تا فوتبال خود را در لیگ فوتبال آمریکا به پایان ببرد. به گزارش خبرگزاری مهر، “ایکر کاسیاس” گفت: دوست دارم سال های پایانی فوتبالم را در جایی باشم که محیط آرامتری دارد. اگر قرار باشد در تیمی غیر از رئال مادرید بازی کنم، باید تیمی باشد که […]

دروازه بان تیم فوتبال رئال مادرید علاقمند است تا فوتبال خود را در لیگ فوتبال آمریکا به پایان ببرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، “ایکر کاسیاس” گفت: دوست دارم سال های پایانی فوتبالم را در جایی باشم که محیط آرامتری دارد. اگر قرار باشد در تیمی غیر از رئال مادرید بازی کنم، باید تیمی باشد که به طور مستقیم رو به روی این تیم قرار نگیرد. برای مثال آمریکا جایی است که من دوست دارم در آنجا بازی کنم.

وی افزود: من دوست دارم فوتبالم را با رئال مادرید به پایان ببرم اما اگر انتقادات در ۳۱ سالگی بسیار زیاد باشد انگار که ۳۷ ساله‌ام و آن وقت ترجیح می دهم در محیطی آرام‌تر بازی کنم.

دروازه بان رئال مادرید در خصوص “خوزه مورینیو” اظهار داشت: من چیزی درباره آینده او نمی دانم. اگر باشگاه از او خواسته که قراردادش را تمدید کند پس حتما می خواهند که بماند. مورینیو خیلی حرفه ای است و خیلی خواهان دارد. او اطلاعات زیادی از فوتبال دارد و همه تیم ها را می شناسد و از شرایط بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان گرفته تا “آلکویانو” در فوتبال اسپانیا مطلع است.

۲۱ آذر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI