آیا مهاجم مکزیکی منچستر یونایتد مسلمان شده است؟ ا

اخیرا خبرهایی درباه مسلمان بودن این بازیکن مکزیکی در رسانه ها مطرح شد که این بیش از هر چیز به خاطر نحوه دعا کردن او در زمین مسابقه است خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو در مدتی که در ترکیب منچستر یونایتد به میدان رفته نمایش بسیار خوبی داشته و از بازیکنان تاثیر گذار این تیم […]

اخیرا خبرهایی درباه مسلمان بودن این بازیکن مکزیکی در رسانه ها مطرح شد که این بیش از هر چیز به خاطر نحوه دعا کردن او در زمین مسابقه است

خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو در مدتی که در ترکیب منچستر یونایتد به میدان رفته نمایش بسیار خوبی داشته و از بازیکنان تاثیر گذار این تیم بوده است. او در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انگلیس اگر چه در اکثر بازیها به عنوان یار جانشین به میدان رفته اما با شش گل زده بعد از فان پرسی بهترین گلزن شیاطین سرخ به شمار می آید.
به گزارش خبرگزاری شبستان،در هفته های اخیر خبرهایی درباه مسلمان بودن این بازیکن مکزیکی در رسانه ها مطرح شد که این بیش از هر چیز به خاطر نحوه دعا کردن او در زمین مسابقه است به شکلی که او دست هایش را مانند قنوت نماز مسلمین به بالا می گیرد.
اگرچه خود خاویر این اخبار را شایعه دانست با این حال نبی گرامی اسلام حضرت محمد(ص) را تاثیر گذارترین شخص در زندگی خود دانست.این مهاجم مکزیکی در گفتگویی که با شبکه CNN داشت گفت: من مسلمان نیستم اما باید اعتراف کنم که محمد(ص) تاثیر گذارترین شخص در زندگی من بوده است.
چیچاریتو در مکزیک از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است چنانکه یک روزنامه مکزیکی چند روز پیش اعلام کرد که وقتی این مهاجم در ترکیب منچستر یونایتد به میدان می رود میزان جرم و جنایت در مکزیک کاهش می یابد چرا که حتی افراد بزهکار و جنایتکار به هنگام حضور او در میدان در پای گیرندها می مانند و غرق در تماشای نمایش بازیکن محبوب خود می شوند.

۱۶ آذر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI