عزت الله انتظامی پس از ۳۰ سال به صحنه تئاتر باز میگردد

… ‘عزت الله انتظامی’ بازیگر پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی پس از ۳۰ سال، با نمایش ‘آمدیم، نبودید، رفتیم’ به کارگردانی ‘رضا حداد’ به صحنه باز می گردد. به گزارش تماشاخانه ایرانشهر، آقای بازیگر درباره بازی در این نمایش و آشنایی با آثار قبلی ‘رضا حداد’ گفت: نمایش قبلی حداد با نام ‘مکاشفه در باب یک […]

http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/09/117258_2imgRANGHAYE_KHATEREH__56_.jpg

‘عزت الله انتظامی’ بازیگر پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی پس از ۳۰ سال، با نمایش ‘آمدیم، نبودید، رفتیم’ به کارگردانی ‘رضا حداد’ به صحنه باز می گردد.

به گزارش تماشاخانه ایرانشهر، آقای بازیگر درباره بازی در این نمایش و آشنایی با آثار قبلی ‘رضا حداد’ گفت: نمایش قبلی حداد با نام ‘مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش’ را دیدم و خیلی خوشم آمد، حتی یادم می آید که سه بار هم آن را تماشا کردم.

وی در مورد دلایل دوری از صحنه در سه دهه گذشته افزود: من در سینما پیشنهادهای زیادی را رد کرده ام و در تئاتر که ۳۰ سال است از آن دورم نیز پیشنهادهای زیادی از کارگردانان معتبر داشته ام، اما چون نمایشنامه‌ها را دوست نداشتم و احساس کردم نمی توانم برای آنها کاری بکنم به خاطر همین همواره پاسخ منفی داده ام.

این بازیگر پیشکسوت در مورد تصمیم قطعی خود درباره بازی در نمایش ‘آمدیم، نبودید، رفتیم’ گفت: اگر شانس من باشد که در این نمایش باشم، حتماً باعث افتخار است که با ‘رضا حداد’ همکاری کنم.

تمرین های اجرای ‘آمدیم ، نبودید، رفتیم’ برای اجرا در دی ماه آغاز شده و در آن بازیگرانی از جمله ‘مهناز افشار’، ‘سیامک انصاری’، ‘برزو ارجمند’، ‘پژمان بازغی’، ‘ستاره پسیانی’، ‘لیلی رشیدی’ و ‘طناز طباطبایی’ ایفای نقش می کنند.

همچنین موسیقی بخش هایی از ‘آمدیم، نبودید، رفتیم’ که در بیشتر صحنه ها به صورت زنده خواهد بود، توسط گروه دارکوب ساخته و اجرا می شود.

رضا حداد پیشتر نمایش ‘مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش’ به نویسندگی آتیلا پسیانی را در سال ۱۳۸۸ و در بخش تجربه‌های نو بیست وهشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تماشاخانه شماره دو ایرانشهر به اجرای عمومی رسانده است.

۴ مهر ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI