استاندار گیلان امروز عذرخواهی کرد!

استاندار گیلان امروز عذرخواهی کرد!

یک مسؤول عذرخواهی کرد! استاندار گیلان امروز در پی آبگرفتگی شدید خیابان های رشت و لاهیجان از شهروندان این دو شهر عذرخواهی کرد… به گزارش واحد مرکزی خبر، سعادتی صبح امروز در ارتباط تلفنی با مجموعه خبری صبح به خیر خبر صدا و سیمای مرکز گیلان ضمن عذرخواهی از مردم که مشکلاتی را برای آنان […]

یک مسؤول عذرخواهی کرد!

استاندار گیلان امروز در پی آبگرفتگی شدید خیابان های رشت و لاهیجان از شهروندان این دو شهر عذرخواهی کرد…

به گزارش واحد مرکزی خبر، سعادتی صبح امروز در ارتباط تلفنی با مجموعه خبری صبح به خیر خبر صدا و سیمای مرکز گیلان ضمن عذرخواهی از مردم که مشکلاتی را برای آنان به وجود آورده است، گفت: با دستگاه هایی که برای رفع مشکل آبگرفتگی خیابان های رشت خوب عمل نکردند برخورد می شود و باید پاسخگو باشند.

وی افزود: شبکه های فاضلاب و رفع آب های سطحی امکان تخلیه آب های زیاد را ندارند و باید در این زمینه هرچه زودتر رودخانه ها و شبکه های فاضلاب لایروبی شوند تا امکان تخلیه آبهای سطح ناشی از بارندگی فراهم شود.

باران شدیدی که از دیشب در گیلان شروع شد، همچنان ادامه دارد و هواشناسی گیلان پیش بینی کرد این بارندگی تا چهارشنبه ادامه داشته باشد.

روابط عمومی استانداری گیلان اعلام کرد: در پی بارش باران شدید در استان و آبگرفتگی غیر منتظره رشت جلسه کمیته بحران استان گیلان ساعت ۱۲ امروز در استانداری تشکیل شد.

از ساعت ۴ بامداد تا ۱۱ امروز ، ۱۲۰ میلیمتر باران در رشت باریده که در ۱۰ سال گذشته بی سابقه است.

این کار استاندار گیلان ستودنی است…

۴ مهر ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI