یک عضو مهم گروهگ تروریستی پژاک به هلاکت رسید

یک عضو مهم گروهگ تروریستی پژاک به هلاکت رسید

عضو کلیدی پژاک کشته شد فرمانده مرزبانی ناجا در مورد وضعیت گروهک پژاک در مرزهای غربی کشور گفت: در حملات اخیر، پژاک متحمل تلفات و خسارات زیادی شده است و عناصر کلیدی این گروهک کشته شده‌اند. به گزارش ایسنا سردار حسین ذوالفقاری در حاشیه دهمین نمایشگاه ایپاس درباره وضعیت گروهک تروریستی پژاک با بیان اینکه […]

عضو کلیدی پژاک کشته شد

فرمانده مرزبانی ناجا در مورد وضعیت گروهک پژاک در مرزهای غربی کشور گفت: در حملات اخیر، پژاک متحمل تلفات و خسارات زیادی شده است و عناصر کلیدی این گروهک کشته شده‌اند.

به گزارش ایسنا سردار حسین ذوالفقاری در حاشیه دهمین نمایشگاه ایپاس درباره وضعیت گروهک تروریستی پژاک با بیان اینکه این گروهک در چند روز اخیر تجاوزی به مرزهای داخلی کشور نداشته است، گفت: نیروهای مرزبانی و سپاه پاسداران در مرزهای کشور برای مقابله با گروهک تروریستی پژاک مستقر شده‌اند.

ذوالفقاری گفت: با فشارهایی که در هفته‌های اخیر توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پژاک وارد کرده است گروهک پژاک در حال حاضر در موضع ضعف قرار گرفته است.

وی افزود: در حملات اخیر، پژاک متحمل تلفات و خسارات زیادی شده است و عناصر کلیدی این گروهک کشته شده‌اند.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه یکی از عناصر کلیدی پژاک در منطقه بانه توسط ماموران سپاه کشته شد، گفت: این عضو گروهک در حال فرار به سمت مناطق مرزی بود که در منطقه بانه کشته شد.

به گزارش ایسنا، وی با اعلام کاهش ۲۰ درصدی قاچاق سوخت در مرزهای کشور از کاهش ورود موادمخدر از مرزهای میرجاوه، سراوان و بندرعباس خبرداد و گفت: مرزهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، میرجاوه و شمال سیستان و بلوچستان در وضعیت مناسبی قرار دارد.

ذوالفقاری همچنین در خصوص انسداد مرزها در جنوب شرقی کشور نیز گفت: نصب سیم خاردار و احداث برجک و پاسگاه در منطقه سراوان و انتهای مرز جنوبی سراوان بزودی به اتمام می‌رسد.

۴ مهر ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI