استقبال بی نظیر سودانی از دکتر احمدی نژاد

استقبال بی نظیر سودانی از دکتر احمدی نژاد

استقبال پرشور سودانی‌ها از رئیس‌ جمهور محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران امروز دوشنبه و دقایقی پیش در میان استقبال گرم و پرشور مردم مسلمان سودان و با عبور از خیابان های خارطوم وارد کاخ ریاست جمهوری این کشور شدند. به گزارش ایرنا، صدها نفر از نمایندگان اقوام و قبایل سودان در حالی که […]

استقبال پرشور سودانی‌ها از رئیس‌ جمهور

محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران امروز دوشنبه و دقایقی پیش در میان استقبال گرم و پرشور مردم مسلمان سودان و با عبور از خیابان های خارطوم وارد کاخ ریاست جمهوری این کشور شدند.

به گزارش ایرنا، صدها نفر از نمایندگان اقوام و قبایل سودان در حالی که لباس‌های رنگارنگ بومی و محلی پوشیده بودند و سازهای محلی می نواختند از احمدی نژاد استقبال کردند.

در این مراسم همچنین شماری از نوجوانان، جوانان و طلاب دینی با اهتزاز پرچم‌های منقش به صفات جلاله، پیامبر اکرم (ص) و پرچم‌ مقدس جمهوری اسلامی ایران و پرچم کشور میزبان به استقبال رییس جمهوری اسلامی ایران آمدند.

احمدی نژاد در پایان مراسم استقبال مردمی برای مذاکره با ‘عمر البشیر’ رییس‌جمهوری سودان وارد کاخ ریاست جمهوری این کشور شد.

رییس جمهوری اسلامی ایران بامداد دوشنبه پس از شرکت در شصت و ششمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک و دیدار از موریتانی وارد سودان شد.

احمدی نژاد در سفر به خارطوم، علاوه بر دیدار با رییس جمهوری سودان با علمای این کشور و ایرانیان مقیم نیز ملاقات خواهد داشت و سپس خارطوم را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.

۴ مهر ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI