آخرین قیمت سکه طرح جدید

آخرین قیمت سکه طرح جدید

سکه طرح جدید ۵۸۰ هزار تومان رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت: قیمت طلا در بازارهای جهانی کاهش یافته است اما نرخ دلار در بازار داخلی افزایش یافته و همین امر مانع کاهش بیشتر قیمت سکه و طلا در بازار داخلی به نسبت قیمتهای جهانی شده است. محمد کشتی آرای در گفتگو با مهر […]

سکه طرح جدید ۵۸۰ هزار تومان

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت: قیمت طلا در بازارهای جهانی کاهش یافته است اما نرخ دلار در بازار داخلی افزایش یافته و همین امر مانع کاهش بیشتر قیمت سکه و طلا در بازار داخلی به نسبت قیمتهای جهانی شده است.


محمد کشتی آرای در گفتگو با مهر با اشاره به کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی گفت: اما نرخ ارز دلار در بازار داخلی افزایش یافته است که همین امر مانع کاهش بیشتر قیمت سکه و طلا در بازار داخلی شده است.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با بیان اینکه به همین دلیل هم قیمتها در بازار داخلی به نسبت قیمتهای جهانی کاهش نیافته است، افزود: امروز بازارهای بین المللی تعطیل است و باید منتظر ماند تا فردا با بازشدن بازارهای بین المللی وضعیت قیمت طلا را تحلیل کرد.

وی در مورد پیش بینی وضعیت قیمت سکه و طلا در بازار داخلی اظهارداشت: وضعیت قیمتها در بازار داخلی بستگی به قیمت جهانی و همچنین نرخ ارز دارد، امروز نرخ دلار در بازار داخلی ۱۲۶۷ تومان است.

کشتی آرای قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم را امروز یکشنبه در بازار ۵۹۵ هزار تومان اعلام کرد و گفت: قیمت سکه طرح جدید هم ۵۸۰ هزار تومان شده است.

وی نرخ نیم سکه بهار آزادی را امروز ۲۸۰ هزار تومان، ربع سکه ۱۴۰ هزار تومان و سکه گرمی را ۷۷ هزار تومان ذکر کرد و افزود: قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۶۵۷ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار داخلی ۵۱ هزار و ۶۰۰ تومان است.

۳ مهر ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI