صحبت های جنجالی رویانیان درباره پرسپولیس و اینده کاری اش

صحبت های جنجالی رویانیان درباره پرسپولیس و اینده کاری اش

رویانیان:می‌خواهم با علی دایی کار کنم اما جواب تلفنم را نمی‌دهد/ با برنامه ۹۰ حرف نمی‌زنم عده‌ای از من بابت مسئولیت‌های مختلفم انتقاد می‌کنند. اما من می‌خواهم تمام وقتم را برای پرسپولیس بگذارم و به مرور سایر کارهایم را تعطیل کنم تا به پرسپولیس برسم. *پرسپولیس ۵۰سال پیش از این سابقه دارد و ما باید […]

رویانیان:می‌خواهم با علی دایی کار کنم اما جواب تلفنم را نمی‌دهد/ با برنامه ۹۰ حرف نمی‌زنم

عده‌ای از من بابت مسئولیت‌های مختلفم انتقاد می‌کنند. اما من می‌خواهم تمام وقتم را برای پرسپولیس بگذارم و به مرور سایر کارهایم را تعطیل کنم تا به پرسپولیس برسم.

*پرسپولیس ۵۰سال پیش از این سابقه دارد و ما باید کاری کنیم که ۵۰۰سال بعد هم بماند و در ذهن‌ها جای خوبی داشته باشد.

*تصمیم گرفته‌ام ۳ماه مصاحبه نکنم. به برنامه ۹۰ و آقای پورمحمدی هم گفته‌ام و انتظارم این است که آنها هم این تصمیم را درک کنند.

*بچه‌های خارج از کشور کمک ویژه‌ای برای ما خواهند بود. من مشغول تغییراتی در سایت باشگاه هستم و می‌خواهم همه در آن حق اظهارنظر داشته باشند. ما نظرات را سانسور نمی‌کنیم و مخالفان باید بی‌پرده صحبت کنند. البته تا جایی که توهینی در کار نباشد.

*من دنبال شهرت نیستم. اما وقتی حرف می‌زنم، می‌گویند شعار می‌دهم در حالی که حرف‌های من، کارهایی است که باید به آن عمل کنم و حرف زدن از آنها وظیفه من است.

*من در دوران مدیریتم با همه رفیق بوده‌ام. مثلا در مراسم تجلیل از امیر قلعه‌نویی شرکت کرده‌ام، با فتح‌الله‌زاده دوستم، وقتی هم که به ورزشگاه می‌رفتم برای علی پروین سرودست می‌شکستم. بنابراین همه باید به پرسپولیس کمک کنیم.

* آقای عباسی رفیق صمیمی من است و نظر رئیس جمهور را گرفت. من شخصا هم از جاهای دیگر نظر گرفتم چرا که در دولت مقیم نیستم و یک مأمورم. من فکر کردم که ۳۳سال است که خدمت می‌کنم و احساس کردم محبوبیت دارم و فوتبال و پرسپولیس برای من است، من اگر نتوانم عذرخواهی می‌کنم و می‌روم.

*عقل به من حکم می‌کند کار فنی کار من نیست. من دو سال دیگر هم در پرسپولیس باشم نمی‌توانم کمک فنی کنم. مدیریت استراتژیک، تعامل کار من است. من ۱۱۰ را در کشور راه‌اندازی کردم. اتفاقات بزرگی در راهنمایی و رانندگی رخ داد در دوره مدیریت من به وجود آمد.

*بحث تأمین سوخت برای ۷۵میلیون ایرانی کار آسانی نیست. من در مدیریتی ادعا دارم، رده‌های بالایی به من پیشنهاد شد ولی نرفتم با این حال اینجا را دوست دارم.

*تغییر چیز خیلی خوبی است و پیش‌برنده است و باید انجام شود. باید درست باشد و تأثیرگذار؛ من که نمی‌خواهم قهرمان‌بازی درآورم می‌خواهیم پرسپولیس را درست جلو ببریم. آقای استیلی باید حمایت شود، علی کریمی یک اسطوره است و باید مورد حمایت قرار بگیرد. غلامرضایی بازیکن تیم ملی است و حقیقی بازیکن خوبی است. من رفتم بالای سر بازیکنان و نخواستم شعار دهم چون فکر می‌کنم که آنها به یکدیگر می‌گویند این هم مثل مدیران قبلی فقط شعار می‌دهد چرا که فکر آنها را می‌فهمم. به آنها گفتم آنقدر گل بزنید که دروازه حریف کنده شود. پرسپولیس باید قد و قامت خود را حفظ کند.

*من با پروین رفیق هستم ولی دلیل نمی‌شود با بقیه صحبت نکنم. یکی، دو روز است که به دنبال علی دایی می‌گردم ولی موبایلش به گوش نیست. من این شائبه‌ها را که دایی می‌خواهم پرسپولیس بیاورم را قبول ندارم و علی دایی می‌تواند به من مشورت بدهد، او دوست خوبی است و این دلیل نمی‌شود که با یک تماس او در پرسپولیس مسئولیت بگیرد. من از دایی استفاده خواهم کرد. شاید او شماره جدید من را ندارد.

رجانیوز

۳ مهر ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI