کلیپ تجاوز رئیس حوزه علمیه ورامین به یک دختر

کلیپ تجاوز رئیس حوزه علمیه ورامین به یک دختر

باز هم یک دروغ دیگر برای تخریب چهره عالمان دینی این مطلب را تا آخر مطالعه کنید ( کلیپ در ادامه مطلب ) حتما شما هم فیلمی که در آن دختری سعی در نشر اکاذیب و دروغ هایی منتسب به حجه الاسلام محمودی رییس حوزه علمیه ورامین را دیده اید اما اصل ماجرا چیست !!! […]

http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/09/161401.jpg

باز هم یک دروغ دیگر برای تخریب چهره عالمان دینی

این مطلب را تا آخر مطالعه کنید

( کلیپ در ادامه مطلب )

حتما شما هم فیلمی که در آن دختری سعی در نشر اکاذیب و دروغ هایی منتسب به حجه الاسلام محمودی رییس حوزه علمیه ورامین را دیده اید اما اصل ماجرا چیست !!!

( این مطلب صرفا برای قرار گرفتن در موتور جستجوی گوگل اماده شده تا کاربران بجای مشاهده یکسری اکاذیب از اصل ماجرا با خبر شوند )

الف) این موضوع مربوط به سال ۱۳۸۱ است که در محاکم قضایی مورد بررسی قرار گرفته و احکام قضایی مبنی بر محکومیت این خانم و تهیه کننده فیلم صادر گردیده اما اکنون پس از گذشت

۶ سال برخی از شبکه ها و سایت های بی محتوا و هرزه با رنگ و لعاب شیطانی آن را به عنوان یک واقعه جدید مطرح نموده اند . آقای محمودی که در این ماجرا به عنوان متهم معرفی گردیده برای پاسخ گویی به اظهارات این خانم یک مصاحبه کامل در ۲ حلقه سی دی تهیه نموده و در سال ۱۳۸۴ در سطح منطقه ورامین توزیع گردیده است . بنابراین این موضوع برای مردم ورامین کهنه و حل شده است

ب) همان گونه که در اظهارات این خانم آمده ، سخن از ازدواج موقت است، پس موضوع کاملا شرعی بوده و موضوع تجاوز و سوء استفاده جنسی و امثالهم کاملا منتفی است .

ج) این ازدواج صرفا با هدف محرمیت شرعی و در راستای صیانت از حریم عفت و حفظ جان و حیثیت این خانم صورت پذیرفته و هیچ گونه برخورد جنسی و زناشوئی صورت نگرفته که البته اگر هم صورت می پذیرفت کاملا شرعی و بدون اشکال بود.

د) واقعیت موضوع نه تنها تجاوز و یا سوء استفاده جنسی نیست بلکه فداکاری و خویشتن داری است که با قرائت مشروح جوابیه به آن پی خواهید برد. اما عناصر منافق و معاند با ناجوانمردی تمام این روحانی مخلص و فداکار را به انواع تهمت ها متهم کرده اند . واقعیت چنین است که آقای محمودی در برابر تقاضاهای مصرانه شهوانی این خانم سر فرود نمی آورد ، اگر چه خواسته های این خانم در محدوده ازدواج و شرعی بوده است اما ایشان به جهت صیانت از حریم این دختر و به مخاطره نیفتادن آینده او مقاومتی ستودنی می کند . اما معاندین و در راس آنان یک شخص مغرض که توسط آقای محمودی به جهت ناهنجاری های متعدد از حوزه علمیه ورامین اخراج شده است با تیر تهمت و دروغ آبروی ایشان را نشان گرفته و تسویه حساب شخصی می کند ، پس گناه ایشان در بی گناهی و صداقت و خویشتن داری است و به قول شاعر:

بی گناهی کم گناهی نیست در دیوان عشق

یوسف از دامان پاک خود به زندان می رود

ر ) اگر فرضا یک روحانی از میان هزاران روحانی در گوشه ای از عالم جرمی مرتکب شود آیا افشاء آن و متهم نمودن قشر روحانیت منصفانه است؟ مگر کسی مدعی مقام عصمت برای روحانیت است . همه انسانها غیر از معصومین (ع) در معرض خطا و گناهند . چرا قشر مظلوم روحانیت چنین ناجوانمردانه و غیر انسانی هتک حرمت می شود .

س ) اکثر مطالب مطرح شده توسط این خانم کذب و افتراء است. از جمله اینکه این خانم اصلا طلبه نبوده است. به بخش تناقضات و دروغ های فیلم مراجعه نمائید.

کسانی که خواهان دو حلقه سی دی مصاحبه تصویری آقای محمودی هستند می توانند با حوزه علمیه ورامین مکاتبه نمایند تا برای آنان ارسال گردد.

آدرس مکاتبه : تهرا ن .شهرستان ورامین .خیابان شهید رجائی جنوبی .روابط عمومی حوزه علمیه امام صادق(ع).

توجه شما رابه چندین تناقض و دروغ که در این فیلم ۹ دقیقه ای آمده است جلب می کنیم

۱-در تیتر اول فیلم عنوان دختر طلبه آمده است ، در حالیکه این دختر طلبه نبوده ودر فیلم  اظهار می کند که به آقای محمودی مراجعه نمودم چون مدیر حوزه بود تا شاید به حوزه وارد شوم . پس ایشان قطعا طلبه نبوده که قصد ورود به حوزه را داشته است .

۲-در مطالب ذیل فیلم آمده که در یکی از اتاقهای حوزه علمیه چنین جنایتی صورت گرفته در حالیکه این خانم در فیلم می گوید که به یک ساختمان مسکونی خالی در طبقه دوم رفتیم و…..

۳-در عنوان اولیه فیلم کلمه جنایت آمده ،جنایت چیست؟ آیا روابط در محدوده ازدواج شرعی و یا هرگونه تماس و التذاذ بین زن وشوهر جنایت محسوب می شود .پس اگر چنین است همه مردان متاهل  روی کره زمین بدون استثناء جنایتکارند .

۴-عنوان تجاوز در این فیلم مرتبا تکرار شده است . در حالیکه این دختر خودش مدعی تجاوز نشده و با صراحت عنوان کرده که ملاعبه ای از روی لباس انجام شده آن هم در محدوده ازدواج شرعی .در منطق سازندگان این فیلم تجاوز آیا این گونه تعریف می شود؟

این مدعیان دروغین وطن پرستی با هدف تخریب چهره روحانیت . آبروی یک دختر مسلمان ایرانی را به حراج می گذارند و تحت عنوان حمایت از این دختر به اصطلاح بیچاره  اورا متهم به مسائل خلاف و شرم آور می کنند در حالیکه هیچ کجای مصاحبه او حرفی از تجاوز نیست .

در منطق این نابخردان یک ازدواج شرعی و مصلحتی و روابط حلال به جنایت و تجاوز تفسیر می شود اما به نمایش گذاشتن چهره یک دختر در یک رسانه جهانی بدون اجازه و متهم نمودن او به مورد تجاوز واقع شدن را دفاع از حقوق او می دانند .

خدا را شکر که دشمنان اسلام را از احمقان قرار داد و برقلب هایشان مهر ضلالت زد و جحیم را جایگاهشان قرار داد.

این کلیپ ۱۰۰% غیر واقعی و تماما برای تخریب چهره این روحانی بزرگوار است

( صرفا جهت اطلاع قرار داده ایم )

دانلود یا دانلود

پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه امام صادق(ع) ورامین-اسوه خدمت

۲ مهر ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI