اعدام یک مرد دیگر در ایالات متحده به جرم قتل دختر ۹ ساله

به گزارش خبرگزاری فارس، دونالد مولر ۶۰ساله در ایالت داکوتای جنوبی با تزریق مرگبار اعدام شد. این دومین اعدام این ایالت در یک ماه گذشته است که آماری عجیب برای ایالتی محسوب می‌شود که از سال ۱۹۱۳ تا به حال تنها ۲ حکم اعدام دیگر را اجرا کرده بود. وی تا پیش از مرگ ۸ […]

به گزارش خبرگزاری فارس، دونالد مولر ۶۰ساله در ایالت داکوتای جنوبی با تزریق مرگبار اعدام شد. این دومین اعدام این ایالت در یک ماه گذشته است که آماری عجیب برای ایالتی محسوب می‌شود که از سال ۱۹۱۳ تا به حال تنها ۲ حکم اعدام دیگر را اجرا کرده بود.

وی تا پیش از مرگ ۸ نفس عمیق کشید و سپس تقریباً به رنگ صورتی درآمد. چشمان مولر بازمانده بود با بررسی های پزشکی در ساعت ۱۰:۲۴ دقیقه شب یعنی ۲۳ دقیقه پس از آغاز اعدام مرگ مولر تأیید شد.

مولر در سال ۱۹۹۰ با ربودن بکی اوکانل ۹ ساله که برای خرید شکر از خانه خارج شده بود او را به یک منطقه خلوت برد و پس از تجاوز به او، وی را به قتل رساند. جسد برهنه این دختر روز بعد پیدا شد

به نوشته آسوشیتدپرس تینا مادر بکی استوارانه خواستار دیدن مرگ مولر بود و حتی برای سفر ۱۴۰۰ مایلی خود از نیویورک به سیوکس فالز آمریکای جنوبی برای دیدن اعدام مدتها پول جمع کرد.

اعدام مولر دو هفته پس از اعدام اریک رابرت برای قتل یک نگهبان زندان در داکوتای جنوبی اجرا شد. قبل از آن آخرین اعدام این ایالت در سال ۲۰۰۷ انجام شده بود و قبل از آن نیز جرج سیتس در سال ۱۹۴۷ در این ایالت اعدام شده بود و از سال ۱۹۱۳ به بعد اعدامی در این ایالت مشاهده نشده بود.

۹ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI