رویانیان : ژوزه با بازگشت علی کریمی موافقت کرد

خبرگزاری پرسپولیس : مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از اعلام آمادگی مانوئل ژوزه در خصوص پذیرش و بازگشت علی کریمی خبر داد. مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با اعلام اینکه مانوئل ژوزه در خصوص پذیرش و بازگشت علی کریمی اعلام آمادگی کرده است، گفت: سه گزینه داخی و خارجی را برای ترمیم خط میانی تیم در نیم […]

خبرگزاری پرسپولیس : مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از اعلام آمادگی مانوئل ژوزه در خصوص پذیرش و بازگشت علی کریمی خبر داد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با اعلام اینکه مانوئل ژوزه در خصوص پذیرش و بازگشت علی کریمی اعلام آمادگی کرده است، گفت: سه گزینه داخی و خارجی را برای ترمیم خط میانی تیم در نیم فصل در نظر گرفته‌ایم که در صورت فراهم شدن شرایط به تیم ما ملحق خواهند شد.

محمد رویانیان ضمن بیان مطلب فوق گفت: علی انصاریان و بهروز رهبر فرد طی مراسمی به مناسبت اعیاد غدیر و قربان دوستان و پیشکسوتان و برخی از هنرمندان را دعوت کردند که من نیز جزو این دعوت شده ها بودم.

وی در همین خصوص افزود: علی کریمی نیز در این مراسم حضور داشت که ما با یکدیگر ضمن احوال پرسی دقایقی نیز گفتگو کردیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص بازگشت علی کریمی به تمرینات تیم خاطرنشان کرد: مانوئل اعلام کرده که کریمی برای بازگشت مشکلی ندارد. ضمن اینکه ۱۲ بازیکن تیم نیز هنگام صرف ناهار با مانوئل ژوزه در خصوص مسائل مختلف از جمله بازگشت علی کریمی صحبت کردند که مانوئل برای پذیرش و بازگشت علی کریمی ابراز آمادگی کرد.

وی در خصوص جذب بازیکن خارجی از جمله مذاکره با نشاط اکرم ملی پوش عراقی و دیوید کارنی مدافع ملی پوش استرالیایی، خاطر نشان کرد: ما به دنبال جذب سه بازیکن داخلی و خارجی در نیم فصل هستیم که دربین بازیکنان خارجی بازیکنان آفریقایی، اروپایی و آسیایی مد نظر ما هستند.

وی افزود: ما بهترین بازیکنان را در خط حمله و دفاع داریم و در حال حاضر بیشترین نیاز ما به جذب هافبک دفاعی است ضمن اینکه در پستهای هافبک چپ ، راست و میانی نیز نیاز به جذب بازیکن داریم. در کل باید بگویم در نیم فصل به دنبال ترمیم خط میانی تیم هستیم.

۹ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI