کریمی و رویانیان مخفیانه با هم غذا خوردند !

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از باشگاه خبرنگاران : این ضیافت شام که ساعتی پیش در رستورانی حوالی منطقه شیخ بهایی تهران برگزار شد مهمانان دیگری از قشر هنرمندان و پیشکسوتان هم حضور داشتند. از جمله مهمانان سرشناس این ضیافت که به مناسبت دیدار ستاره پرسپولیس و مدیر عامل این تیم ترتیب داده شده بود […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از باشگاه خبرنگاران : این ضیافت شام که ساعتی پیش در رستورانی حوالی منطقه شیخ بهایی تهران برگزار شد مهمانان دیگری از قشر هنرمندان و پیشکسوتان هم حضور داشتند.

از جمله مهمانان سرشناس این ضیافت که به مناسبت دیدار ستاره پرسپولیس و مدیر عامل این تیم ترتیب داده شده بود پرویز برومند،پژمان جمشیدی ،سام درخشانی ،بهروز رهبری فرد،فنونی زاده،علی صالحی،مهدی امینی خواه،رامبد شکرآبی و … حضور داشتند.

از ساعت اولیه امروز در رسانه‌های مختلف اخبار متفاوتی مبنی بر درخواست بازیکنان پرسپولیس به جهت دیدار کریمی،ژوزه و رویانیان مطرح شده بود که باید منتظر ماند و دید نتیجه ضیافت شام امشب منتج به حضور مجدد کریمی در پرسپولیس خواهد شد یا خیر؟

در این دیدار محمد رویانیان مدیر عامل پرسپولیس گفت: از ابتدا هیچ مشکلی با علی کریمی نداشتم و او را دوست دارم. کریمی بازیکن بزرگی است و با صحبتهایی که انجام شده به زودی او به تیم پرسپولیس باز می گردد.

وی در ادامه گفت: هدف من، علی کریمی و سایر بازیکنان پرسپولیس سربلندی این تیم و بازگشت پرسپولیس به روزهای اوج است و می خواهیم دست در دست هم پرسپولیس واقعی و بزرگ را به جایگاه واقعی اش برسانیم.

علی کریمی نیز در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: مراسم جشنی که برپا شده بود بسیار مناسب بود و خوشحالم از اینکه امشب توانستم بسیاری از بزرگان پرسپولیس را در کنار هم ببینم؛ امیدوارم روزی این بزرگان که جزء ارکان باشگاه پرسپولیس هستند در این باشگاه در کنار هم برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنند.

وی در ادامه گفت: پرسپولیس به حضور این پیشکسوتان نیاز دارد و آنها هستند که زمینه ساز موفقیت تیم می شوند. آنها سرمایه های پرسپولیس هستند و ما هرچه داریم از پیشکسوتان است و از اینکه امشب در کنار آنها بودم احساس افتخار می کنم.

کریمی در خصوص بازگشتش به تیم پرسپولیس گفت: در این خصوص فعلا صحبتی نمی کنم زیرا بازی با پیکان را در پیش داریم و برای پرسپولیس در این بازی آرزوی موفقیت می کنم.

شایان ذکر است در این جلسه رویانیان با علی کریمی در خصوص بازگشتش به تیم پرسپولیس صحبت کرد و مقرر شد پس از بازی پرسپولیس و پیکان صحبتهای نهایی در این خصوص انجام شود، اما شنیده ها حاکی از آن است که بازگشت جادوگر شماره ۸ به تیم پرسپولیس تقریبا قطعی شده است.

۹ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI