خاطر مادر شهید احمدی روشن از خواستگاری دخترش

مادر شهید احمدی روشن در بازدید از غرفه رجانیوز در سومین روز از نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات ضمن بیان این ‌مطلب که هر شهیدی را که اسرائیل اقدام به حذف فیزیکی او کرده است حتماً تأثیر گذار بوده اظهار داشت: چون مصطفی تقریباً اولین شهید نسل سوم در این زمینه بود جاذبه‌ی خاصی بین افراد […]

مادر شهید احمدی روشن در بازدید از غرفه رجانیوز در سومین روز از نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات ضمن بیان این ‌مطلب که هر شهیدی را که اسرائیل اقدام به حذف فیزیکی او کرده است حتماً تأثیر گذار بوده اظهار داشت: چون مصطفی تقریباً اولین شهید نسل سوم در این زمینه بود جاذبه‌ی خاصی بین افراد هم سن و سالش دارد.

وی با برشمردن یکی از خصلت‌های شهید احمدی روشن که همیشه باطن افراد مدنظرش بود افزود: مصطفی آدم‌ها را بخاطر وجودشان دوست داشت و ظاهر افراد هیچوقت مدنظرش نبود و خیلی خوشحال هستم که شهادت مصطفی بی نتیجه نبود و شور و حال مضاعفی در کشور ایجاد کرد.

مادر شهید احمدی روشن با بیان خاطره‌ای از مراسم خواستگاری خواهر شهید که در آن، خانواده داماد روز خواستگاری را اشتباه فهمیده بودند گفت: خواهر مصطفی حساسیت خیلی زیادی داشت و چون در آن روز به خواستگاری نیامدند به او خیلی برخورد.

وی ادامه داد: چون به جز مصطفی فقط من، حاج‌‌آقا و خواهرش که درخانه بودیم از این قضیه خبردار شدند ایشان بلافاصله رفت از گل فروشی یک گل بسیار زیبا گرفت و آورد در خانه گذاشت که بقیه افراد نفهمند که کسی نیامده است تا از حساسیت‌های بیشتر جلوگیری کند.

همچنین همسر شهید احمدی روشن نیز با بیان اینکه هنوز “علیرضا” غیر از آن دیدار معروف با رهبرانقلاب با ایشان دیدار دیگری نداشته است گفت: در دیداری که در ماه مبارک رمضان انجام شد که البته ۴ ساعت هم به طول انجامید من علیرضا را با خود نبردم و چون آرمیتا هم آمده بود ایشان خیلی جویای حال علیرضا شدند و این برای من خیلی ارزشمند بود.

وی ادامه داد: افطاری خوردن در منزل آقا برای همه کسانی که در آن مراسم دعوت بودند خیلی لذت‌بخش بود و احساس می کردیم که یکی از لذیذترین غذاهای دنیا را می خوریم.

همسر شهید احمدی روشن در پایان ضمن تأیید ارتباط قلبی علیرضا با رهبرانقلاب گفت: بعد از اینکه تصاویر متعددی از آن دیدار را به ما دادند علیرضا خودش به شخصه همه آن‌ها را به کمدش چسباند.

۸ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI