دیدار آیت الله مصباح و حداد عادل سیاسیانتخاباتی نبوده است

به گزارش فارس حجت‌الاسلام حسین جلالی رئیس‌دفتر آیت‌الله مصباح یزدی با حضور در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها از غرفه خبرگزاری فارس بازدید کرد. وی در حاشیه این بازدید ضمن تائید خبر فارس مبنی بر دیدار حداد عادل با آیت‌الله مصباح یزدی، انتخاباتی بودن این دیدار را رد کرد و گفت: بعید می‌دانم دیدار […]

به گزارش فارس حجت‌الاسلام حسین جلالی رئیس‌دفتر آیت‌الله مصباح یزدی با حضور در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها از غرفه خبرگزاری فارس بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید ضمن تائید خبر فارس مبنی بر دیدار حداد عادل با آیت‌الله مصباح یزدی، انتخاباتی بودن این دیدار را رد کرد و گفت: بعید می‌دانم دیدار امروز آقای حداد عادل با آیت الله مصباح یزدی انتخاباتی باشد.

وی افزود: البته دیدار آقای حداد عادل با استاد مصباح یزدی هنوز انجام نگرفته و تا ساعتی دیگر انجام خواهد شد اما تا آنجا که بنده اطلاع دارم این دیدار ارتباطی به مباحث انتخاباتی ندارد.

جلالی گفت: مسئول کمیته تحول در علوم انسانی و اسلامی کردن علوم انسانی آقای حداد عادل است و با توجه به اینکه موسسه امام خمینی نقش اساسی در تحول علوم انسانی دارد، آقای حداد عادل برای کمک گرفتن از موسسه امام خمینی به دیدار استاد مصباح یزدی می‌آید. احتمالا آقای حداد عادل از آیت‌الله مصباح درخواست خواهند کرد تا یکی از شاگردان ایشان برای کمک به اسلامی کردن علوم انسانی به کمیته‌ای که تحت نظر آقای حداد عادل است اضافه شود.

رئیس دفتر آیت‌الله مصباح با بیان اینکه رویه سیاسی وی مبتنی بر یک نظریه و چارچوب مشخص است، اظهار داشت: آیت‌الله مصباح فعلا هیچ بحثی درباره انتخابات ندارند و ورود زودهنگام به انتخابات را با توجه به توصیه‌های حضرت آقا، جایز نمی‌دانند.

۸ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI