دیدار دانش اموزان و دانشجویان با آیت الله خامنه ای

به گزارش فارس، اصغر آبخضر رئیس ستاد برگزاری مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در نشستی خبری به بیان برنامه‌های یوم‌الله ۱۳ آبان پرداخت و در بخشی از سخنانش اظهار داشت: به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان، دانش‌آموزان و دانشجویان روز چهارشنبه دهم آبانماه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند. […]

به گزارش فارس، اصغر آبخضر رئیس ستاد برگزاری مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در نشستی خبری به بیان برنامه‌های یوم‌الله ۱۳ آبان پرداخت و در بخشی از سخنانش اظهار داشت: به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان، دانش‌آموزان و دانشجویان روز چهارشنبه دهم آبانماه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.

وی ادامه داد:‌ از دیگر برنامه‌های گرامیداشت ۱۳ آبان، به نمایش گذاشتن آثار باقیمانده لاشه هلیکوپترهای آمریکا در صحرای طبس در لانه جاسوسی و همچنین برگزاری مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان به شکل تظاهرات سراسری «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» است که در سراسر کشور جمعه هفته جاری دوازدهم آبانماه در بیش از ۷۰۰ نقطه بعد از اقامه نماز جمعه با حرکت در مسیرهای تعیین شده در استانها برگزار می‌شود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: در تهران نیز از محل نماز جمعه یعنی دانشگاه تهران به دو سمت میدان انقلاب و میدان فلسطین تظاهرات گسترده و دشمن‌شکنی را شاهد خواهیم بود.

وی علت برگزاری مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان یک روز زودتر در سراسر کشور را تقارن این روز با عید سعید غدیر خم عنوان کرد.

آبخضر ادامه اداد: ‌البته در تهران مراسم ویژه‌ای خواهیم داشت که این مراسم، روز جمعه ۱۲ آبان از ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰ صبح مقابل درب اصلی لانه جاسوسی سابق آمریکا واقع در خیابان طالقانی با حضور گسترده اقشار مختلف مردمی بویژه دانشجویان و دانش‌آموزان برگزار می‌شود که سخنران این مراسم سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین خواهد بود و پس از اتمام مراسم، مردم در نماز جمعه تهران حاضر می‌شوند.

۸ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI