تصاویر فتوشاپی مردم امریکا را به وحشت انداخت + عکس

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از ایران ویوا : مردم ایالات متحده بخاطر منتشر شدن یکسری عکسهای دروغین و ساختگی که در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و توییتر منتشر شده بود ابتدا وحشت زده سپس عصبانی شدند ، این تصاویر بصورت گسترده در شبکه های اجتماعی پخش شده و مردم این کشور را […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از ایران ویوا : مردم ایالات متحده بخاطر منتشر شدن یکسری عکسهای دروغین و ساختگی که در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و توییتر منتشر شده بود ابتدا وحشت زده سپس عصبانی شدند ، این تصاویر بصورت گسترده در شبکه های اجتماعی پخش شده و مردم این کشور را نگران ساخته است . قصد داریم چندی از عکسهایی که ساختگی یا دروغین بوده و رسانه ای شده را برایتان نمایش دهیم .

یکی از این عکسهای ساختگی مربوط به عکسی میباشد که پشت مجسمه آزادی بوده ولی این عکس دستکاری و میکس شده از دو عکس میباشد که تبدیل به یک عکس شده ، که نسخه اصلی آنرا مارک هولینگ هد در ماه می سال ۲۰۰۴ گرفته.

این عکس مربوط به مقبره دو سرباز ناشناس میباشد و مربوط به بارندگی یک ماه پیش میباشد و ربطی به توفان ندارد ولی رسانه ها طوری دیگر این عکس را رسانه ای کردند و به طوفان اخیر ربط دادند .

این عکس به طوفان ربطی نداشته و فقط یک هنر عکاسی از یک هنرمند عکاس میباشد که از پل جرج واشنگتن آمریکا گرفته.

این عکس مربوط به طوفان تندری مربوط به سال ۲۰۱۱ شهر منهتن میباشد .

۸ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI