پیش بینی یک نماینده مجلس از حضور اصولگرایان در انتخابات ۹۲

یک نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال آینده ابراز عقیده کرد که اگر در صحنه انتخابات چهره‌های جدید اصولگرایی که افراد مثبت و موجهی هستند، حضور یابند آرای مردم به سمت آنها سوق می‌یابد. زهره طبیب زاده در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص ضرورت همدلی و پرهیز از رسانه‌ای کردن اختلافات […]

یک نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال آینده ابراز عقیده کرد که اگر در صحنه انتخابات چهره‌های جدید اصولگرایی که افراد مثبت و موجهی هستند، حضور یابند آرای مردم به سمت آنها سوق می‌یابد.

زهره طبیب زاده در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص ضرورت همدلی و پرهیز از رسانه‌ای کردن اختلافات از سوی مسئولان، گفت: در مباحث انتخاباتی این امکان وجود دارد که عده‌ای نکات مثبت را مطرح کرده که بعضا موجب تخریب دیگران شده و بداخلاقی‌هایی رخ دهد که نمونه آن را در جریان انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشاهده کردیم.

وی با بیان این که مشارکت مردم قطعا در انتخابات بسیار خوب خواهد بود، اظهار داشت: بحث‌هایی که امکان دارد میان جریان‌های سیاسی رخ دهد تا حدود زیادی در میان اصولگرایان خواهد بود که امیدوارم اصولگرایان به همدلی و وفاقی دست یابند و به یک گزینه واحد برسند.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطر نشان کرد: با این وجود اگر به توافق نیز نرسند وضعیتی مشابه انتخابات سال ۸۴ خواهیم داشت که محسن رضایی، علی لاریجانی، احمدی نژاد و هاشمی رفسنجانی حضور داشتند. در واقع قدرتر از هاشمی رفسنجانی در آن موقع کسی نبود و افرادی که اکنون نیز حضور یابند در واقع همان افراد هستند، به عنوان مثال لاریجانی همان شخص است و یا محسن رضایی نیز و همین طور.

وی افزود: بنابراین اگر قرار باشد در صحنه انتخابات این قبیل افراد حضور یابند فکر می‌کنم عدد و رقم آرا چندان متفاوت با قبل نباشد. در حالی که اگر چهره‌های جدید اصولگرایی حضور یابند آرای مردم به سمت آنها خواهد بود.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان اظهار داشت: مشارکت مردم در انتخابات بهتر از گذشته خواهد بود.

۷ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI