برخورد جالب غربی ها نسبت به احمدی نژاد و خاتمی در سازمان ملل

برخورد جالب غربی ها نسبت به احمدی نژاد و خاتمی در سازمان ملل

کف زدن برای خاتمی؛ غضب به احمدی نژاد امسال نیز همچون شش سال گذشته، نمایندگان برخی کشورها هنگام سخنرانی رئیس جمهور ایران در سازمان ملل، سالن اجلاس را ترک کردند. به گزارش بی باک به نقل از خبر، علاوه بر نمایندگان کشور آمریکا، نمایندگان ۲۷ کشور اروپایی از جمله انگلیس و فرانسه نیز حاضر به […]

کف زدن برای خاتمی؛ غضب به احمدی نژاد

امسال نیز همچون شش سال گذشته، نمایندگان برخی کشورها هنگام سخنرانی رئیس جمهور ایران در سازمان ملل، سالن اجلاس را ترک کردند.

به گزارش بی باک به نقل از خبر، علاوه بر نمایندگان کشور آمریکا، نمایندگان ۲۷ کشور اروپایی از جمله انگلیس و فرانسه نیز حاضر به گوش دادن به سخنرانی محمود احمدی‌نژاد نشدند.

آنگونه که خبرگزاری فرانسه نوشته است، خروج نماینده های ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا از قبل هماهنگ شده بوده است. همچنین حدود ۴۰۰ نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین هم همزمان با سخنرانی وی، بیرون از ساختمان سازمان ملل علیه رئیس‌جمهور ایران شعار داده‌اند.

گفتنی است در دوره ریاست جمهوری سید محمد خاتمی، بیل کلینتون رئیس جمهور آمریکا مستمع یکی از سخنرانی‌های وی در سازمان ملل بود و حتی در پایان سخنرانی خاتمی برای او کف زد.

به گزارش بی باک، اینکه دولت های جنایتکار برای خاتمی دست بزند و از طرفی سخنرانی احمدی نژاد را ترک کنند، خود گویای بسیاری از واقعیت ها و تفاوت های بین این دو رئیس جمهور کشورمان می باشد.

۱ مهر ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI