خبرهای تازه از پرونده اختلاس بیمه ایران

خبرهای تازه از پرونده اختلاس بیمه ایران

سیامک مدیرخراسانی رئیس شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس اظهار داشت: ابلاغ احکام متهمان پرونده بیمه ایران هنوز به پایان نرسیده است و ادامه دارد. قاضی پرونده اختلاس از بیمه ایران تأکید کرد: ابلاغ احکام تمام متهمان به صورت حضوری انجام می‌شود. ابلاغ احکام متهمان این پرونده که بیش […]

سیامک مدیرخراسانی رئیس شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس اظهار داشت: ابلاغ احکام متهمان پرونده بیمه ایران هنوز به پایان نرسیده است و ادامه دارد.

قاضی پرونده اختلاس از بیمه ایران تأکید کرد: ابلاغ احکام تمام متهمان به صورت حضوری انجام می‌شود.

ابلاغ احکام متهمان این پرونده که بیش از ۸۰ نفر هستند از یکشنبه هفته قبل ۳۰ مهر ماه آغاز شده است.

دادگاه بیمه ایران در خرداد و تیرماه امسال به مدت ۱۳ جلسه برگزار و در این مدت به اتهامات بیش از ۸۰ نفر از متهمان پرونده رسیدگی شد.

به گفته محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه‌قضاییه، دادگاه برای متهمان احکامی مانند محکومیت به حبس ابد، ۲۵، ۲۳، ۱۵ سال و کمتر و همچنین جریمه نقدی تا ۱۰۱ میلیارد ریال، رد مال تا ۶۶ میلیارد ریال و انفصال دائم و موقت برای برخی متهمان در نظر گرفته است.

متهم ردیف اول پرونده برای سه جرم مختلف به ترتیب به حبس ابد، ۵ و ۲ سال حبس، جریمه نقدی به میزان ۱۰۱ میلیارد و ۵۹۲ میلیون ریال و رد مال به مبلغ ۲۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال محکوم شده است.

متهم ردیف دوم نیز به حبس ابد، انفصال دائم از خدمات دولتی، جریمه نقدی ۶۴ میلیارد و ۵۹۲ میلیون ریال و رد مال ۳۳ میلیارد و ۲۹۶ میلیون ریالی محکوم شده است. متهم ردیف سوم نیز به حبس ابد، انفصال دائم از خدمات دولتی، جریمه نقدی ۶۶ میلیارد و ۵۹۲ میلیون ریالی و همچنین رد مال به مبلغ ۳۵ میلیارد و ۷۹۶ میلیون ریالی محکوم شده است.

۶ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :elyias

آیه ۲۵۳ سوره بقره و نائل شدن عیسی مسیح به روح القدس هم بخوانید.

آیه ۴۵ سوره آل عمران و درجات عظیم مسیح در آن هخم بخوانید.

آیه ۸۵ انعام هم در در فضیلت ایشان بخوانید.

و سوره مریم هم کلا در وصف ایشان و مادر بزرگشان نازل شده.

حدود ۷۰ آیه مستاق مستقیم عیسی و مریم است و خداوند اورا اسباب معجزه ای کرد که از رحم باکره ای زاده شود همانطور که این موضوع را درباره تولد عجیب علی(ع) جزو فضائل آن حضرت میدانیم

KHAMENEI KHAMENEI