رویانیان : با مهرداد پولادی برخورد انظباطی میکنیم

محمد رویانیان در گفت و گو با فارس اظهار داشت: پس از مدتی که بنا به دلایلی جلسات کمیته فنی برگزار نشده بود در نشستی بسیار مفید،‌ ۱۳ هفته گذشته لیگ برتر را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم. نقاط ضعف، قوت و چالش‌های پرسپولیس را بررسی کردیم تا با یک نتیجه کامل و جامع […]

محمد رویانیان در گفت و گو با فارس اظهار داشت: پس از مدتی که بنا به دلایلی جلسات کمیته فنی برگزار نشده بود در نشستی بسیار مفید،‌ ۱۳ هفته گذشته لیگ برتر را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم. نقاط ضعف، قوت و چالش‌های پرسپولیس را بررسی کردیم تا با یک نتیجه کامل و جامع به پرسپولیس کمک کنیم.

وی افزود: ژوزه را به این جلسه دعوت کردم و او ۴۰ دقیقه حرف‌هایش را زد و پس از رفتن او دو ساعت درباره مسائل ریز و درشت با یکدیگر گفت‌وگو کردیم. جلسه بسیار خوب و مفیدی بود و قطعا کمک به پرسپولیس خواهد کرد.

رویانیان عنوان کرد: از نوع نگاه پروین، پیروانی، آشتیانی و استیلی که نظرات پخته‌ای در این جلسه دادند بسیار خوشحال شدم و این موضوع برای من بسیار جالب بود. به هیچ عنوان دیگر اجازه نخواهم داد در برگزاری این جلسات خللی ایجاد شود و انشاءالله تا پایان فصل در کنار این بزرگواران خواهیم نشست و در مورد پرسپولیس بحث و تبادل نظر می‌کنیم.

رویانیان ذر ادامه با حمایت از مهرداد پولادی گفت: در یک سالی که وارد این فوتبال شدم به عنوان مدیرعامل باشگاه بزرگ پرسپولیس یکی از ارزنده‌ترین بازیکنانی که تاکنون دیدم مهرداد پولادی است و همیشه به او به عنوان یک فرزند ایرانی افتخار می‌کنم.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: پولادی در تیم ملی غیرتمندانه و جانانه به میدان می‌رود و در پرسپولیس هرچه در توان دارد به معرض نمایش می‌گذارد و تاکنون یک حاشیه کوچک هم نداشته است. او بازیکنی باصداقت، باغیرت و پرتلاش است و به همین دلیل من به عنوان مدیرعامل پرسپولیس به این بازیکن افتخار می‌کنم.

رویانیان اضافه کرد: با این وجود کار این بازیکن پس از بازی با مس مورد تأیید نیست و قطعا خودش هم بابت آن اتفاق ناراحت است. با پولادی برخورد انضباطی خواهیم داشت اما به هر عنوان و راه و رسمی که بخواهیم حساب کنیم بی احترامی به این جوان ملی پوش ایرانی درست نبود.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که آن حرف‌های ناشایست را به پولادی زدند به تیم ملی فوتبال کشورمان ضربه زدند. پولادی یک ستاره است و در کنار ستاره بودن، احساسات، عاطفه و غیرت زیادی دارد. در بازی مقابل مس فشار زیادی روی او بود.

رویانیان گفت: مردم کرمان بسیار بزرگ، میهمان‌نواز و خونگرم هستند و نمی‌دانم چطور باید قبول کنم آنها به پولادی بی احترامی کردند. یکسری از افراد که دست به این کار زدند معرفت را در حق پولادی ادا نکردند. مردم ایران و مخصوصا پرسپولیسی‌ها بدانند در شرایطی که تیم‌های خوب و حتی بزرگ اروپایی برای جذب پولادی با باشگاه پرسپولیس مذاکراتی داشته‌اند اما او تشخیص داد کارش را در ایران و پرسپولیس دنبال کند و هیچ وقت ساز رفتن نزند. ایشان ترجیح داده به فوتبال ایران خدمت کند و باید از او سپاس داشته باشند.

رویانیان اظهار داشت: پولادی باید یاد بگیرد که در کنار غیرت و تعصب، خودش را کنترل کند چون او بازیکن تیم ملی و سرمایه فوتبال ایران است. با وجودی که پولادی یکی از بهترین‌های ما در فصل جاری بوده اما با این بازیکن ارزشمند برخورد انضباطی کوچک و جریمه خواهیم کرد اما از همه مردم می‌خواهم به سرمایه‌های فوتبال ایران بی‌احترامی نکنند تا انشاءالله فوتبالی سالم و جوانمردانه داشته باشیم. بیشترین ناراحتی پولادی از بی‌احترامی بود که به خانواده‌اش کردند و به همین دلیل پس از تعویضش بسیار ناراحت شده بود. ما بی‌احترامی به پولادی را به طور جدی پیگیری خواهیم کرد.

۶ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI