اخرین خبرها از ثبت نام دانشجویان به حج

حجت الاسلام سید محمدرضا فقیهی در گفت و گو با پانا، با بیان اینکه ثبت نام دانشگاهیان برای اعزام به عمره پس از پایان مراسم حج تمتع امسال انجام می شود، اظهار داشت: در جلسه ای که پیش از این با مسئولان ستاد عمره و سازمان حج و زیارت برگزار شد، بنا شد تا ثبت […]

حجت الاسلام سید محمدرضا فقیهی در گفت و گو با پانا، با بیان اینکه ثبت نام دانشگاهیان برای اعزام به عمره پس از پایان مراسم حج تمتع امسال انجام می شود، اظهار داشت: در جلسه ای که پیش از این با مسئولان ستاد عمره و سازمان حج و زیارت برگزار شد، بنا شد تا ثبت نام عمره دانشجویی پس از حج تمتع در سال جاری انجام شود.

رئیس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان درخصوص سهمیه عمره دانشگاهیان در سال جاری نیز گفت: قرار است بعد از برگزاری حج تمتع، سهمیه بندی عمره توسط سازمان حج و زیارت انجام شود.

به گفته وی، مطابق با سهمیه اعلام شده، ثبت نام از متقاضیان عمره دانشگاهیان انجام می شود.

حجت الاسلام فقیهی تصریح کرد: همچنین جلسه ای به منظور تعیین سهمیه دانشگاهیان برای اعزام به حج عمره برگزار خواهد شد که زمان برگزاری آن متعاقبا اعلام می شود.

رئیس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان کشور خاطرنشان کرد: پس از اینکه سهمیه های عمره دانشگاهیان برای سال جاری مشخص شد، ثبت نام انجام می شود و پس از آن نیز با انجام قرعه کشی اسامی افراد اعلام می شود.

به گزارش پانا، در مرحله قبلی عمره دانشجویی در سال گذشته حدود ۳۱ هزار نفر از دانشگاهیان در قالب اساتید، متأهلان و پسران دانشجو به سرزمین وحی مشرف شدند.

۶ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI