۴ نفر به جرم فحاشی و توهین علیه مسئولان در فیس بوک، دستگیر شدند

مهدی بخشی، دادستان عمومی و انقلاب سیرجان از دستگیری چهار نفر توسط ماموران اطلاعاتی به دلیل “فعالیت تبلیغی علیه نظام و توهین به مسئولان در فضای مجازی فیس‌بوک” خبر داد. به نوشته خبرگزاری ایسنا، آقای بخشی جمعه ۵ آبان (۲۶ اکتبر) اظهار داشت که نه تنها “فعالیت تبلیغی علیه نظام و توهین به مسئولان”، که […]

مهدی بخشی، دادستان عمومی و انقلاب سیرجان از دستگیری چهار نفر توسط ماموران اطلاعاتی به دلیل “فعالیت تبلیغی علیه نظام و توهین به مسئولان در فضای مجازی فیس‌بوک” خبر داد.

به نوشته خبرگزاری ایسنا، آقای بخشی جمعه ۵ آبان (۲۶ اکتبر) اظهار داشت که نه تنها “فعالیت تبلیغی علیه نظام و توهین به مسئولان”، که “انتشار تصاویری که فاقد حجاب باشند” در فضای مجازی نیز جرم محسوب می‌شود و با آن برخورد خواهد شد. دادستان عمومی و انقلاب سیرجان، در اظهارات امروز خود علاوه بر اعلام خبر دستگیری چهار نفر از کاربران فیس‌بوک، اظهار داشته است: “قبلا در این راستا دستگیری‌هایی داشته‌ایم که منجر به صدور آرایی شده و برخی از این متهمان به حبس محکوم شده‌اند.” وی به کسانی که به انجام فعالیت های ممنوع بر روی فضای مجازی می پردازند توصیه کرده که فعالیت خود را قطع کنند و هشدار داده که “در صورت ادامه فعالیت و شناسایی با آنان برخورد خواهد شد” و “احکام شدیدی در انتظارشان است”.

۶ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI