فیلم جدید جکی چان با نام نینجا۲ ساخته میشود

به گزارش خبرگزاری فارس، تهیه‌کنندگان فیلم قصد دارند از جکی ‌چان برای بازی در یک نقش مهم این اکشن دلهره‌آور، دعوت به همکاری کنند. شرکت فیلم‌سازی نوا یمج فیلمز که در سال ۲۰۰۹ قسمت اول «نینجا» را تهیه کرد، ابساک فلورنتین را مامور کارگردانی قسمت دوم آن کرده است. اسکات آرکینز بازیگر رزمی‌کار سینما هم […]

به گزارش خبرگزاری فارس، تهیه‌کنندگان فیلم قصد دارند از جکی ‌چان برای بازی در یک نقش مهم این اکشن دلهره‌آور، دعوت به همکاری کنند.

شرکت فیلم‌سازی نوا یمج فیلمز که در سال ۲۰۰۹ قسمت اول «نینجا» را تهیه کرد، ابساک فلورنتین را مامور کارگردانی قسمت دوم آن کرده است.

اسکات آرکینز بازیگر رزمی‌کار سینما هم برای بار دوم با این پروژه اکشن کاراته‌ای همکاری خواهد کرد و در نقش استانی کاراکتر اصلی آن ظاهر خواهد شد.

وی در قسمت اول فیلم در نقش یک نینجای غربی بازی کرد که مشغول فراگیری درس نینجا در کشور ژاپن است و برای محافظت از یک چهره افسانه‌‌ای به نیویورک برمی‌گردد.

این فیلم که با هزینه‌ای ۱۰ میلیون دلاری ساخته شد، در جدول گیشه نمایش فروشی حدود ۲۰ میلیون دلار کرد و راه را برای تولید قسمت دوم آن فراهم کرد. تماشاگران سینما اسکات آرکینز را در دو ماه قبل، در یکی از نقش‌های مهم دوم «بی‌مصرف‌ها» دیدند.

ایساک فلورنتین که کارگردان قسمت اول «نینجا» هم بود، می‌گوید در طول این سه سال او و تهیه کنندگان فیلم به دنبال قصه‌ای جذاب برای دومین قسمت آن بودند.

هنوز اطلاعی از قصه قسمت دوم «نینجا» در دست نیست و گفته می‌شود کلید فیلمبرداری آن، بهار سال ۲۰۱۳ زده خواهد شد.

شنیده‌ها حکایت از آن می‌کند که جکی چان در قصه فیلم «نینجا۲» یک سلحشور غریبه و مرموز است که برخی درس‌های هنرهای رزمی را به کاراکتر اسکاتی می‌د‌هد.

هنوز معلوم نیست جکی‌چان در این قسمت از فیلم، به عنوان بازیگر مهمان (و در یک نقش کوتاه) بازی خواهد کرد، یا این که حضور پررنگ‌تری در قصه و ماجراهای آن دارد.

آخرین فیلمی که از این بازیگر به روی پرده سینماهای جهان رفت، نسخه دوباره‌سازی شده «بچه‌ کاراته» در سال ۲۰۱۰ بود که فروش بالایی در سینماها کرد و قرار است قسمت دوم آن هم ساخته شود.

در عین حال، قرار است او جلوی دوربین چهارمین قسمت مجموعه فیلم اکشن و پلیس «ساعت شلوغی» هم ظاهر شود.

قسمت اول تا سوم این مجموعه فیلم کمدی پلیسی پرفروش سینما در فاصله سال‌های ۴۹۹۸ تا ۲۰۰۷ ساخته شد و چان در آن در نقش یک پلیس هنگ‌کنگی مقیم آمریکا بازی کرد که با همکاری یک پلیس سیاه‌پوست بی‌دست و پای آمریکایی (کریس تاکر) با عوامل منفی قصه مبارزه می‌کنند.

۶ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI