حضور نیروهای امنیتی عربستان و حل مشکل حجاج ایرانی

روزنامه عربستانی”المدینه” در شماره امروز خود نوشت: مشکلی که دیروز (جمعه مصادف با عید سعید قربان) در محل سکونت شماری از حجاج ایرانی در منا پیش آمده بود، برطرف شده است و نیروهای امنیتی مستقر در محل نیز پس از رفع مشکل، محل را ترک کرده اند. به نوشتۀ این روزنامه، «شماری از زائران ایرانی […]

روزنامه عربستانی”المدینه” در شماره امروز خود نوشت: مشکلی که دیروز (جمعه مصادف با عید سعید قربان) در محل سکونت شماری از حجاج ایرانی در منا پیش آمده بود، برطرف شده است و نیروهای امنیتی مستقر در محل نیز پس از رفع مشکل، محل را ترک کرده اند.

به نوشتۀ این روزنامه، «شماری از زائران ایرانی نارضایتی خود را از محل استقرار در منا اعلام کرده بودند و نیروهای امنیتی نیز بلافاصله باحضور در محل، نسبت به رفع مشکل اقدام کرده اند».

سرتیپ خالد قرار المحمدی رییس نیروهای ویژۀ امنیت حجاج در گفتگو با این روزنامه تصریح کرد: «حضور نیروهای امنیتی در محل، جهت احتیاط و پیشگیری بوده و پس از رفع مشکل، محل را به سرعت ترک کرده اند».

این روزنامه دربارۀ جزئیات حادثه توضیحی نداده و تاکنون اظهار نظری نیز از سوی مقامات ذی ربط یا منابع خبری ایرانی در این باره منتشر نشده است.

۶ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI