فیلا کشتی ایران را تهدید به تعلیق کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از ارسال نامه‌های تهدیدآمیز مختلف از سوی فدراسیون‌های جهانی به دلیل برکناری‌های صورت گرفته از سوی وزارت ورزش و جوانان، حالا نامه‌ تازه‌ای به وزارتخانه ارسال شده است که حکایت از تعلیق کشتی ایران دارد. فدراسیون جهانی کشتی در تازه‌ترین نامه خود به ایران با ارسال نامه‌ای تهدیدآمیز به وزارت […]

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از ارسال نامه‌های تهدیدآمیز مختلف از سوی فدراسیون‌های جهانی به دلیل برکناری‌های صورت گرفته از سوی وزارت ورزش و جوانان، حالا نامه‌ تازه‌ای به وزارتخانه ارسال شده است که حکایت از تعلیق کشتی ایران دارد.

فدراسیون جهانی کشتی در تازه‌ترین نامه خود به ایران با ارسال نامه‌ای تهدیدآمیز به وزارت ورزش و جوانان که به هیچ عنوان لحنی دوستانه ندارد کشتی ایران را تهدید به تعلیق کرده است.

گفته می‌شود دلیل ارسال این نامه تهدیدآمیز عدم ارسال اساس‌نامه اصلاحی از سوی وزارت ورزش و جوانان برای تأیید به فدراسیون‌ جهانی کشتی است.

به گزارش فارس، چندی پیش و قبل از المپیک لندن بود که به دلیل برکناری‌های پی در پی روسای برخی فدراسیون‌ها از سوی وزارت ورزش و جوانان، کمیته بین‌المللی المپیک خواستار توضیح در این باره شد و این جابه‌جایی‌ها را غیرقانونی خواند و ورزش ایران را تهدید به تعلیق کرده بود.

پس از این ماجرا بود که کمیته بین‌المللی المپیک خواستار اصلاح اساسنامه‌ فدراسیون‌های ورزش و عدم دخالت دولت در انتخابات و عزل و نصب‌های فدراسیون‌های ورزشی شد.

۵ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI