شیشه شکستن مهرداد پولادی در بازی مقابل مس کرمان

به گزارش خبرگزاری فارس، تماشاگران پرسپولیسی حاضر در ورزشگاه شهید باهنر کرمان پیش از شروع بازی علی کریمی را تشویق کردند. آنها همچنین پرویز مظلومی سرمربی سابق مس را تشویق کردند و خواستار بازگشت او شدند. * هواداران مس کرمان علیه مهرداد پولادی بازیکن فصل قبل خود شعار دادند و این بازیکن را بی‌غیرت و […]

به گزارش خبرگزاری فارس، تماشاگران پرسپولیسی حاضر در ورزشگاه شهید باهنر کرمان پیش از شروع بازی علی کریمی را تشویق کردند. آنها همچنین پرویز مظلومی سرمربی سابق مس را تشویق کردند و خواستار بازگشت او شدند.

* هواداران مس کرمان علیه مهرداد پولادی بازیکن فصل قبل خود شعار دادند و این بازیکن را بی‌غیرت و پولکی خواندند. وی از مس کرمان به پرسپولیس آمده است. پولادی در دقیقه ۳۶ تعویض شد و جای خود را به قاضی داد. این بازیکن هنگام تعویض از سمت دیگر خارج شد و برای تماشاگران مس دست زد و به رختکن رفت. پولادی پس از ورود به رختکن شیشه را شکست و به همین دلیل سعید شیرینی سرپرست تیم پرسپولیس به رختکن رفت تا شرایط را بررسی کند.

* مهدی مهدوی‌کیا تنها بازیکنی از پرسپولیس بود که به سمت ابراهیم قاسمپور رفت و با او قبل از بازی خوش و بش کرد.

* عکاسان با مسئول برگزاری مسابقه دچار مشکل شدند. عکاسان تهرانی از محل استقرارشان ناراضی بودند ولی مسئولان برگزاری مسابقه توجهی به خواست آنها نداشتند.

* تماشاگران پرسپولیس در اواسط نیمه اول علیه مانوئل ژوزه شعار دادند

۴ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI