آخرین اخبار درگیری ها در سوریه

یگان‌های ارتش و نیروهای امنیتی سوریه در جریان دو عملیات در شرق و شمال این کشور علیه تروریست‌های مسلح که روز گذشته اجرا شدند، شماری از آنها از جمله چهار سرکرده این افراد را به قتل رساندند. در این ارتباط در یک عملیات نیروهای ارتش سوریه با حمله به مقر تروریست‌های مسلح در شهر «دیرالزور» […]

یگان‌های ارتش و نیروهای امنیتی سوریه در جریان دو عملیات در شرق و شمال این کشور علیه تروریست‌های مسلح که روز گذشته اجرا شدند، شماری از آنها از جمله چهار سرکرده این افراد را به قتل رساندند.

در این ارتباط در یک عملیات نیروهای ارتش سوریه با حمله به مقر تروریست‌های مسلح در شهر «دیرالزور» در شرق سوریه ۱۰ نفر از آنها از جمله سه سرکرده این افراد به نام‌های تشرین علی المشعان، حامد احمد الحمدان و عمار الحنش را به قتل رساندند.

همچنین در عملیات دیگری که نیروهای ارتش سوریه در منطقه «بستان الباشا» در استان «ریف حلب» به اجرا گذاشتند، یکی از سرکرده‌های تروریست‌های مسلح به نام «محمد بیضون» و یک تک تیرانداز به نام «عاید مطلق العتیبی» از اتباع عربستان را به قتل رساندند.


ارتش سوریه با اعلام پاکسازی منطقه «خان العسل» در شهر حلب در شمال سوریه تاکید کرد که در جریان پاکسازی این منطقه ده‌ها تروریست مسلح که در محل‌های مختلف این منطقه مستقر و پنهان شده بودند، کشته یا زخمی شدند.

ارتش سوریه افزود که در جریان این درگیری‌ها مقادیر زیادی تجهیزات و مهمات این افراد نیز منهدم شد.

همچنین اصابت یک خمپاره شلیک شده توسط افراد مسلح به یک واحد مسکونی در منطقه «الموکامبو» در حلب شماری از شهروندان سوری زخمی شدند.

۳ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI