شهردار شهر اسرائیل مقابل دفتر نتانیاهو اعتصاب کرد

این شهردار معترض از دیروز در برابر اقامتگاه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی در بیت‌المقدس، چادر برپا کرده است. سدروت در جنوب اراضی اشغالی و در نزدیکی نوار غزه واقع شده و باسکیلا گفته است رژیم‌صهیونیستی نتوانسته بودجه‌های کافی برای محافظت در برابر راکت‌های مقاومت فلسطین را به این شهر تخصیص دهد. به گفته باسکیلا، کابینه […]

این شهردار معترض از دیروز در برابر اقامتگاه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی در بیت‌المقدس، چادر برپا کرده است.

سدروت در جنوب اراضی اشغالی و در نزدیکی نوار غزه واقع شده و باسکیلا گفته است رژیم‌صهیونیستی نتوانسته بودجه‌های کافی برای محافظت در برابر راکت‌های مقاومت فلسطین را به این شهر تخصیص دهد.

به گفته باسکیلا، کابینه رژیم‌صهیونیستی تنها یک دهم بودجه وعده داده شده را به این شهر پرداخت کرده و نتوانسته به تعهدات خود عمل کند.

رژیم‌صهیونیستی مدت‌هاست با مشکلات اقتصادی روبرو شده و اخیرا در تلاش برای کاهش کسری بودجه‌ای خود به سیاست‌های ریاضتی اقتصادی روی آورده است. بنا بر برنامه‌ای که کابینه این رژیم به رهبری «بنیامین نتانیاهو» در دستور کار قرار داده، مالیات‌ها افزایش یافته و بودجه‌ها کاهش می‌یابد.

این اولین بار نیست که طرح نتانیاهو برای کاهش بودجه‌ها با اعتراض روبرو می‌شود. از ابتدای تابستان سال جاری، خیابان‌های تل‌آویو بارها شاهد تظاهرات‌های گسترده‌ای در اعتراض به مشکلات اقتصادی و سیاست‌های ریاضتی، بوده است.

۳ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI