تراکتور با چهار گل سپاهان را شکست داد

به گزارش خبرنگار مهر، هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال با دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و تراکتورسازی از ساعت ۱۶ امروز در فولادشهر به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۴ بر یک به سود تراکتورسازی به پایان رسید. سید مهدی سید صالحی که فصل گذشته در سپاهان بازی می‌کرد و این […]

به گزارش خبرنگار مهر، هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال با دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و تراکتورسازی از ساعت ۱۶ امروز در فولادشهر به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۴ بر یک به سود تراکتورسازی به پایان رسید. سید مهدی سید صالحی که فصل گذشته در سپاهان بازی می‌کرد و این فصل به تراکتورسازی پیوسته است، موفق شد در دقایق ۱۵ و ۵۲ دو گل تیمش را به ثمر برساند.

گل امید ابراهیمی در دقیقه ۵۵ امید سپاهان را برای جبران نتیجه بیشتر کرد ولی تراکتورسازی سه دقیقه بعد تعداد گل‌های خود را بیشتر کرد. ” فلاویو لوپز” در دقیقه ۵۸ سومین گل تراکتورسازی را وارد دروازه سپاهان کرد. اشتباه بازیکنان سپاهان در دقیقه ۹۱ و گل به خودی آنها در نهایت باعث شد بازی با نتیجه ۴ بر یک به سود تراکتورسازی تمام شود.

تراکتوسازی با این پیروزی ۲۳ امتیازی شد و به صدر جدول رسید. سپاهان اصفهان نیز با ۲۱ امتیاز فعلا در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد.

۳ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI