ایران قهرمان فوتبال دانش‌آموزی آسیا شد + متن تبریک لاریجانی و احمدی نژاد

 تیم فوتبال دانش‌آموزی ایران که با برتری مقابل چین در مرحله نیمه نهایی فینالیست شده بود، در دیدار پایانی مقابل تایلند قرار گرفت و با دو گل به برتری رسید. بازیکنان تیم ایران در این دیدار روبان سیاهی را به منظور همدردی با خانواده قربانیان حادثه کاروان راهیان نور بر بازو بسته بودند. متن پیام […]

 تیم فوتبال دانش‌آموزی ایران که با برتری مقابل چین در مرحله نیمه نهایی فینالیست شده بود، در دیدار پایانی مقابل تایلند قرار گرفت و با دو گل به برتری رسید.

بازیکنان تیم ایران در این دیدار روبان سیاهی را به منظور همدردی با خانواده قربانیان حادثه کاروان راهیان نور بر بازو بسته بودند.


متن پیام محمود احمدی‌نژاد به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

ایستادن مقتدرانه دانش‌آموزان عزیز بر سکوی چهلمین دوره رقابت‌های فوتبال دانش‌آموزی آسیا را به همه نوجوانان، جوانان و ملت بزرگ ایران صمیمانه تبریک می‌گویم.

رویش جوانه‌های خودباوری در نسل‌های متوالی نوید فتح قله‌های بلند است که صد البته ملت ایران شایستگی قرار گرفتن در فراز آنها در همه عرصه‌ها را دارد.

از همه دست‌اندرکاران، مربیان، سرپرستان، بازیکنان و مدیران تشکر می‌کنم و از خدای متعال عزت روزافزون ملت ایران و سرافرازی فرزندان مومن این دیار را مسالت دارم.


علی لاریجانی، به مناسبت قهرمانی تیم فوتبال دانش‌آموزی پیامی صادر کرد :

” کسب مقام قهرمانی تیم ملی فوتبال دانش‌آموزی در رقابت‌های آسیایی که به میزبانی شایسته کشورمان به دست آمد، موجب خوشحالی و مسرت شد.

جوانان و نوجوانان پرشور جمهوری اسلامی ایران، بارها ثابت کرده‌اند که در تمام عرصه‌ها از جمله علمی، فرهنگی و ورزشی می‌توانند به موفقیت‌های درخشان دست یابند.

این جانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کسب این پیروزی را به بازیکنان، مربیان و مسئولان فرهنگی و آموزشی این افراد تبریک گفته، امیدوارم همواره شاهد استمرار این موفقیت‌ها از سوی آینده سازان کشورمان باشیم.”


در پیام حمیدرضا حاجی‌بابایی(وزیر آموزش و پرورش) آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرزندان عزیز و گرانقدر میهن اسلامی، کسب عنوان نخست در چهلمین دوره مسابقات فوتبال دانش آموزی آسیا که توسط شما عزیزان و سفیران صلح و دوستی در سایه وحدت ، تلاش و همدلی بدست آمده را تبریک عرض می نمایم.

از تمام دست اندرکاران که مایه غرور و شادمانی ملت عزیز گردیدند تشکر نموده و از آن ارزشمندتر تقدیم جام قهرمانی به خانواده های داغدار حادثه دیدگان سانحه اخیر بوده که این حرکت فرهنگی مایه مباهات و بالندگی اینجانب گردید و امیدوارم تسکینی باشد بر دل خانواده های داغدار.

از خداوند متعال سربلندی شما را در عرصه های علم، اخلاق و ورزش مسئلت می نمایم.

 

۳ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI