حمله دوباره علی دایی به محمد رویانیان در کنفرانس قبل از بازی

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار فردا برابر ملوان گفت : همیشه گفته‌ام از حق خودم دفاع می‌کنم و تا زمانی که کسی پا در کفشم نکرده با او کار ندارم. الان هم می‌گویم مطمئناً اگر صحبتی باشد قوی‌تر از قبل پاسخ می‌دهم. قلم حرمت دارد و من نگاهم به […]

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار فردا برابر ملوان گفت : همیشه گفته‌ام از حق خودم دفاع می‌کنم و تا زمانی که کسی پا در کفشم نکرده با او کار ندارم. الان هم می‌گویم مطمئناً اگر صحبتی باشد قوی‌تر از قبل پاسخ می‌دهم. قلم حرمت دارد و من نگاهم به آن بالایی است. نگاه نمی‌کنم برخی دوستان چه می‌نویسند و چه می‌گویند. برخی از این نوشته‌ها پیگرد قانونی دارد و اگر توهینی شده باشد هفته بعد خودم و وکیلم به این مسائل رسیدگی می‌کنیم.

وی تأکید کرد: برای من سایت و روزنامه مهم نیست، شما نگاه کنید ببینید مردم چه نظری می‌دهند. من همیشه با مردم بوده و هستم و الان هم کاری به سایت و روزنامه ندارم. مخاطب من مردم هستند فکر می‌کنم نظر و جبهه‌گیری که مردم در جامعه و شبکه‌های اجتماعی داشته‌اند را دیده‌اید و برای من نظر مردم مهم است.

سرمربی راه‌آهن خاطرنشان کرد: در یک سال و نیمی که این آقا به پرسپولیس آمده نگاه کنید اگر من یک جمله‌ای علیه مدیریت، بازیکنان و پرسپولیس انجام داده باشم. اصلا خودم هم تعجب کردم چرا این صحبت علیه من انجام شد و نمی‌دانم شاید ایشان (رویانیان) در حالت عادی نبوده که این حرف‌ را زده است. من هم به این صحبت‌ها جواب دادم.

دایی گفت: اگر کسی بخواهد یک کلمه‌ دیگر دروغ بگوید و توهین و افترا بزند تا آخر ایستاده‌ام و از حقم دفاع می‌کنم. مردم می‌دانند من تا به حال از حقم نگذشته‌ام. شاید بعد از گرفتن حقم و ثابت شدنم از این مسئله گذشته باشم اما حقم را می‌گیرم. حق گرفتنی است. تا وقتی کسی به حریم من وارد نشده هیچ وقت صحبتی نکرد‌ه‌ام. فکر می‌کنم من احترام زیادی می‌گذارم و فکر می‌کنند من ترسی دارم. همیشه به بزرگتر از خودم احترام گذاشتم و تا وقتی که کسی به حریم من وارد نشود به کسی کاری ندارم. اگر این اتفاق بیفتد از این به بعد بدتر و سخت‌تر برخورد می‌کنم.

دایی اظهار داشت: مطمئناً آنهایی که در فوتبال حضور دارند و با فوتبال زندگی می‌کنند حرف من را بهتر می‌فهمند. مردم هم خوب فهمیدند. اگر به جامعه و شبکه‌های اجتماعی بروید نتیجه صحبت‌های من را می‌بینید.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد اینکه اعلام شده برخی از پیشکسوتان پرسپولیس قصد دارند جلسه‌ای بین رویانیان و او برگزار کنند تا این مسائل به پایان برسد، گفت: من از این مسئله خبر ندارم. من از حقم همیشه دفاع می‌کنم. این مسئله صحت ندارد و تا روزی که زنده هستم از حقم دفاع خواهم کرد.

۳ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI