حکم شلاق مرد زورگیر و متجاوز به دختر ۱۸ ساله اجرا شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائمشهر، ظهر امروز در میدان طالقانی قائمشهر حکم ۹۹ ضربه شلاق برای متهم شخص اول پرونده تجاوز به عنف در مورد دختر ۱۸ ساله در قائمشهر اجرا شد. معاون دادستان قائمشهر در این باره در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان قائمشهر در مورد اجرای حکم اظهار داشت: حکم […]

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائمشهر، ظهر امروز در میدان طالقانی قائمشهر حکم ۹۹ ضربه شلاق برای متهم شخص اول پرونده تجاوز به عنف در مورد دختر ۱۸ ساله در قائمشهر اجرا شد.

معاون دادستان قائمشهر در این باره در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان قائمشهر در مورد اجرای حکم اظهار داشت: حکم اجرا شده در مورد شخص اول پرونده با نام “ع- و” ۲۶ ساله در ملا عام به اتهام رابطه نامشروع اجرا شد.

قاسمعلی اسفندیاری افزود: متهم فوق به همراه چهار نفر دیگر با تهدید و اعمال زور دختر ۱۸ ساله را سوار اتومبیل کرده و دست به عمل شنیع غیراخلاقی زدند که با مراجعه شاکی و مراجعه مشارالیه به همراه چند نفر دیگر به مجازات محکوم شدند.

وی یادآور شد: شخص اول پرونده به ۹۹ ضربه شلاق در ملاعام و به استناد ماده ۱۹ قانون اساسی به منع اشتغال از مشاغل دولتی و غیردولتی، شهرداری، آژانس‌های مسافرتی و تاکسیرانی به مدت ۱۰ سال محکوم شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: پرونده با موضوع تجاوز به عنف مورد رسیدگی قرار گرفت ولی با تحقیقات به عمل آمده رابطه نامشروع محرز شد و این حکم به اجرا درآمد.

وی افزود: چون شخص اول نسبت به حکم صادره اعتراض نداشت حکم قطعی شد و به اجرا در آمد ولی در مورد متهمان دیگر چون حکم صادره به قطعیت نرسید اجرایی نشد، به همین دلیل از آوردن نام و میزان مجازات این اشاص معذوریم که با قطعیت حکم اعلام می‌شود.

اسفندیاری با اشاره به شکایت اولیه شاکی مبنی بر تجاوز به عنف گفت: چون اتهام برای دادگاه ثابت نشد، بنابراین حکم ۹۹ ضربه شلاق برای رابطه نامشروع اعلام و اجرا شد.

۲ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI