خبر افزایش قیمت مسکن مهر واقعیت ندارد

به گزارش واحد مرکزی خبر، سید مجید هدایت گفت : همه قراردادها در قالب تفاهم سه جانبه میان شهر جدید پردیس ، انبوه سازان و متقاضیان صورت می گیرد و امکان افزایش یکجانبه قیمتها از سوی پیمانکار وجود ندارد. مدیرعامل شهرجدید پردیس با بیان اینکه بیش از ۱۰۴ هزار نفر در دوره جدید برای مسکن […]

به گزارش واحد مرکزی خبر، سید مجید هدایت گفت : همه قراردادها در قالب تفاهم سه جانبه میان شهر جدید پردیس ، انبوه سازان و متقاضیان صورت می گیرد و امکان افزایش یکجانبه قیمتها از سوی پیمانکار وجود ندارد.

مدیرعامل شهرجدید پردیس با بیان اینکه بیش از ۱۰۴ هزار نفر در دوره جدید برای مسکن مهر ثبت نام کرده اند ، گفت: بخش عمده ای از این متقاضیان پالایش اطلاعات شده اند و به زودی به مرحله پایانی می رسد.

هدایت افزود:‌ این طرح ها را در مدت ۱۸ ماه تحویل می دهیم و با توجه به آورده متقاضیان که به موقع اجرا می شود و همچنین تزریق تسهیلات بانکی هم روند عادی دارد ، تلاش می کنیم همزمان تاسیسات زیربنایی و خدمات شهری را هم با ساخت و سازهای مسکن مهر پیش ببریم.

وی تاکید کرد : شهروندان مطمئن باشند هیچ مسکنی را بدون تامین همه تاسیسات مانند برق ، گاز و آب تحویل نخواهیم داد.

هدایت تاکید کرد که نظارت عالیه بر کیفیت ساخت و ساز داریم و بیمه کیفیت ساختمان هم تهیه می شود.

وی افزود: با توجه به تمهیدات وزارت راه و شهرسازی برای تامین مصالح ساختمانی در شهر جدید ، قیمت ساختمان سازی همان رقم قبلی است و شاید هزینه های دیگر غیر از ساخت و ساز مانند پروانه و دیگر مجوزها افزایش داشته باشد که موضوعی جداست.

۲ آبان ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI