افتتاح شبکه لبخند در دهه فجر

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مراسم اختتامیه دومین جشنواره رادیویی جوانه شب گذشته -۳۰ مهر- با حضور محمدحسین صوفی معاون صدا، بهنام احمدپور مبارکه مدیر رادیو جوان، تعدادی از برنامه‌سازان رادیو جوان و جمع کثیری از مخاطبان رادیو جوان در سالن همایش‌های رازی برگزار شد. بنا بر این گزارش، در ابتدای این مراسم […]

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مراسم اختتامیه دومین جشنواره رادیویی جوانه شب گذشته -۳۰ مهر- با حضور محمدحسین صوفی معاون صدا، بهنام احمدپور مبارکه مدیر رادیو جوان، تعدادی از برنامه‌سازان رادیو جوان و جمع کثیری از مخاطبان رادیو جوان در سالن همایش‌های رازی برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در ابتدای این مراسم احمدپور با ارائه آماری از حضور علاقمندان در جشنواره جوانه گفت: در این دوره سخت‌ترین داوری‌ها را داشتیم و گواه آن نیز این است که نفر اولموسیقی سال گذشته به مرحله پایانی تولیدات اجلاس ای بی یو راه یافت.

وی در ادامه عنوان داشت: سومین جشنواره جوانه به صورت بین المللی و با حضور برنامه‌سازان خارجی برگزار خواهد شد.

در ادامه پس از قرائت بیانیه هیات داوران در بخش غیر شنیداری، جوایز این بخش در موضوعات ایده برنامه، ایده برتر، شعر، متن رادیویی، مقاله، نقد و وبلاگ به برگزیدگان اهدا شد.

به گزارش فارس، در ادامه این مراسم، صوفی در سخنانی اطلاع‌رسانی را جزء وظایف رادیو برشمرد و گفت: آموزش حقوق شهروندی، آموزش آن دسته از نیازمندی‌های روزمره انسان‌ها از رویکردهای دیگر رسانه رادیو و همچنین دیگر رسانه‌ها است.

وی ادامه داد: در طول چند سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، رسانه رادیو توانسته است با توسعه کمی و کیفی هم نقش اطلاع‌رسانی را خوب ادا کند و هم نقش فرهنگ‌سازی و هم نقش تفریح و سرگرمی را به خوبی ایفا کند.

معاون صدا تصریح کرد: مردمی که خسته از کار روزانه، محل کار، رانندگی و … به رسانه مراجعه می‌کنند، علاقه‌مند هستند که فضای شادی را در رسانه بشنوند. به همین دلیل ما در سال‌های اخیر افزایش برنامه‌های طنز را در دستور کار خود قرار دادیم.

وی عنوان داشت: از تعداد شبکه‌هایی که تصمیم گرفتیم در سال ۹۱ افتتاح کنیم، شبکه لبخند است که مردم دوست دارند برنامه‌های شاد بشنوند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در دهه فجر بیست و پنجمین شبکه رادیویی جمهوری اسلامی ایران را با نام لبخند افتتاح کنیم.

به گزارش فارس، در ادامه این مراسم برگزیدگان سایر بخش‌های جشنواره جوانه معرفی شدند.

پایان بخش این مراسم اجرای موسیقی توسط علی لهراسبی و گروهش بود.

۳۰ مهر ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI